5 znamení, že randíte s tím pravým! Kolik jich splňuje ten váš?

Přemýšlíte ve vztahu o tom, jestli je muž, se kterým chodíte panem božským? Je to konečně ten pravý nebo další nevyvedený vztah? Tady máte návod jak poznat, zda je to to pravé…

1. Je to týmový hráčV tomto případě se nejedná o práci, ale o vaše soukromí. Pokud do různých věci jdete jako tým a váš partner nechce neustále ukazovat dominanci a to, že má nad vámi navrch, můžete si být jistá, že důležitá životní rozhodnutí se vám budou s tímto partnerem dělat snáz. Navíc představa „My dva proti všem!“ je tak romantická…

2. Nesnaží se vás změnitI ty největší hlouposti nebo ulítlé zvyky mu připadají roztomilé. Nechce po vás hubnutí ani přibírání. Líbí se mu váš styl oblékání. Neodsuzuje vaše přátelé a neřeší vaši minulost. Zkrátka vás miluje přesně takovou, jaká jste.

3. Stará se o své blízkéPokud se partner stará o svou rodinu a přátele, můžete mít jistotu, že je to člověk, který se na vás v nouzi nevykašle. Ovšem pozor na mamánky, to je úplně jiná kapitola. Jakmile muž začíná větu slovy: „Moje máma…“, berte nohy na ramena!

4. Plánujete s ním budoucnost

Umíte si představit, že to bude jednou otec vašich dětí a když to zmíníte nahlas, jemu se nezačnou potit ruce a nemusí si povolovat knoflíček u krku, protože se mu najednou těžce dýchá. Nemusíte nutně dopředu znát i barvu kachliček ve vaší budoucí koupelně, ale pokud dokážete společně plánovat budoucnost, je to určitě dobré znamení.

5. Věříte muZdravá žárlivost ke vztahu patří, pokud ale nevěříte, že by vám přítel mohl být věrný a neustále myslíte na to, že vás určitě podvádí, máte chuť prolézat mu mobil a číst zprávy na facebooku, necítíte k němu takovou důvěru, která je pro vztah nutná!

Sdílejte článek
Štítky Facebook styl vztah

Přečtěte si také