Sex a vztahy

8. března 2016 14:58

Tereza Javorová

6 důvodů, proč zkusit sex s ČERNOCHEM

Ano, důvodů je víc než jen jeden velký a tvrdý. Čtěte, proč se černá stane vaší nejoblíbenější barvou:

Zvláštní pižmo – černoši jinak voní. Jejich přirozený pach je velmi odlišný od toho našeho a buď se vám z něj podlomí kolena, nebo ho nebudete moct ani cítit. Pro většinu žen ale černošské pižmo působí jako silné afrodiziakum.

Velké nábodíčko – není to legenda ani mýtus. Černoši jsou opravdu lépe vybaveni a jejich přirození je o dost větší, než jakým se chlubí ostatní národy. Navíc bývají černoši často obřezaní, což je úplně jiný zážitek.

Bez chlupů – černoši pod tričkem nemívají ještě jeden svetr. Z chlupů. Jako bohužel většina bílých mužů. Jsou proto hladší a hebčí.

Mají velké rty – masité rty černochů lákají kdejakou ženu. Líbání je najednou maximální a polibky po těle intenzivnější. A co pak, až se jí dostanou do klína...

Živočišnost – muži s tmavou kůži jsou více animální a živočišní. Neužije je moc na romantické pohupování, ale přirážejí tvrdě a silně. Čeká vás pořádná divočina!

Barevné děti – děti bělošky a černocha jsou asi ty nejvíc roztomilé. Mají barvu mléčné čokolády a pravděpodobně v dospělosti nebudou rasisti. A nebudou to ani jejich kamarádi. Takže pokud budete mít sex a děti s černochem, podporujete rasovou toleranci!

PS: Ale pamatuje: You once go black, you never go back ;) // Jednou zkusíte černocha, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Sdílejte článek
Štítky černoši sex

Přečtěte si také