Sex a vztahy

14. října 2015 17:45

Michal Chalupa

6 typů mužů, kterým by měla KAŽDÁ žena během života dát!

Člověk na konci života vždycky víc lituje věcí, které nikdy neudělal, než těch, které udělal a nepovedly se. V otázkách sexuálního života to tak mají spíš ženy. Ty většinou experimentují o něco míň než muži a pak si říkají: „Kdybych já tenkrát šla s tím frajerem, to jsem si dnes mohla žít!"

Proto dělejte tak, abyste nelitovaly. A pokud si dopřejete minimálně tuto základní směsici mužů, kterou máme v nabídce, věřte, že ať už to bude jakékoliv, žádné kdyby už vás trápit nebude.

1. BohémMít románek s bohémem je základ. Může totiž rozhodnout, jaký typ života si vyberete. Někdo, kdo si život užívá plnými doušky, nesvazují ho konvence a dělá, si co chce, vám ukáže, jestli je tohle pro vás naprosto ideální nebo odpuzující.

2. UmělecKdyž zvládnete najít umělce a bohéma v jednom, ušetříte si práci, ale my si zase myslíme, že to je škoda. Umělec je muž, který vám může zpestřit celý život, nebo zanechat romantické vzpomínky v podobě napsaných básní, zazpívaných písní, namalovaných aktů, vyfocených fotek a podobně.

3. BoháčTak tohle je asi jasný ne?! Aspoň jednou za život si dopřát muže, který z vás dělá princeznu, dopřeje vám všechno, co vám na očích vidí a dává vám pocit, že když jste šťastná, je to k nezaplacení, to je prostě faaaajn.

4. ZajíčekPřístup mlaďošků ke starším a zkušenějším ženám je naprosto odlišný. Váží si vás, uctívají vás a jste pro ně jako bohyně. Chtějí vám splnit každé sexuální přání a navíc, v jeho společnosti pokaždé mládnete.

5. Zralý mužTak toho je třeba zažít v nízkém věku. Ke starším mužům tíhnou spíše ženy, které neměly dobrý vztah se svým otcem. My však jejich pobláznění doporučujeme všem kráskám. Jejich znalosti a rozhled vám mohou otevřít úplně nové obzory. A sexuální zkušenosti můžou přinést nový rozměr.

6. ProtikladNeznamená to, že máte hledat protiklad sebe samé, ale úplný opak muže, který je vaším obvyklým typem. Pokud jste na inťouše, najděte si týpka s motorkou. Máte rádi punkery? Jděte do uhlazeného manažera. A prosím, všimněte si, že vám tady vlastně dáváme možnost přefiknout skoro kohokoliv a nemusíte se cítit nějak špatně. Jde vlastně o sociální výzkum.

Sdílejte článek

Přečtěte si také