Sex a vztahy

5. května 2016 14:18

Tereza Javorová

6 věcí, které ženy chtějí, abyste věděl o KLITORISU

Tyhle věci vám ženy možná nikdy neřeknou, ale ze srdce touží po tom, abyste je znal. Co byste měl vědět o jejich hrbolku lásky?

1. Kde leží - možná vám to přijde komické, ale spoustu mužů dodnes neví, kde ho přesně hledat. Takže ještě jednou a naposled - je to ten maký hrbolek těsně nad močovou trubicí ženy. Když se ho dotknete, ozve se táhlé "Áách".

2. Potřebuje pravidelný pohyb - muži se někdy diví, proč partnerce tak dlouho trvá, než vyvrcholí. Protože muž není dostatečně šikovný! Při stimulaci klitorisu musíte být trpělivý a hlavně vytrvalý. Na ženu platí jeden pravidelný pohyb, nejčastěji krouživý, který pak těsně pod jejím vrcholem zrychlete.

3. Je daleko větší - klitors je daleko větší než si myslíte. Na povrchu sice vypadá jen jako malý čudlík, ale ve skutečnosti jde hluboko do ženských genitálií. Vědci si dokonce myslí, že je spojený s bodem G. Když ji tedy bude stimulovat i prsty zevnitř a jazykem na klitorisu...Silný orgasmus je téměř jistý.

4. Není to penis - nezacházejte s ním jako s penisem při béčkovém pornu. Žádné zběsilé tření a tahání. To si můžete opravdu dovolit až běehm jejího orgasmu, kdy už o sobě pravděpodobně neví. Klitoris je velmi jemný shluk asi 8000 nervů, takže potřebuje jemnější zacházení než vaše kopí.

5. Můžete to přehnat - a tím, jak je to citlivý hrbolek, toho na něj může být taky dost. Opravdu se stává, že ho přestimulujete a jakýkoliv další dotek už je pro ženu bolestivý. Když vám proto říká "Přestaň", tak opravdu přestaňte.

6. Má pouze jediný úkol - ženám budete nejspíš závidět, ale jejich klitoris má pouze jedinou funkci - přinášet potěšení. Hrátky s penisem jsou sice také fajn, ale reprodukční účel převládá. Klitoris žádnou takovou povinnost nemá. Jen ženu vystřelit do extáze. tak ho neignorujte a pečlivě se mu věnujte. Vzdychy vaší partnerky vám budou odměnou.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus klitoris penis

Přečtěte si také