Sex a vztahy

11. května 2015 14:25

Lenka Zajícová

ANÁLNÍ SEX? Jak se nejlépe připravit na vklouznutí do zadních dvířek

Anální sex láká muže všech věkových kategorií i sexuální orientace. Ženy (ne všechny, jen ty slušné, samozřejmě) mají na tuto sexuální praktiku zcela jiný názor, ale doba je zlá. Mužů je málo a partnerské vztahy přinášejí mnoho obětí. Mezi ně v poslední době patří i odpanění zadních dvířek.

Takže přestože vám pomyšlení na tuto praktiku přináší stejné návaly euforie jako představa laparoskopického odebrání vaječníků bez umrtvení, je velká pravděpodobnost, že i vy to kvůli partnerovi, nebo vlastní zvědavosti dřív nebo později zkusíte. Zde je návod jak se na premiéru připravit.

1. Rána z milosti

Požádejte partnera, aby vám těsně před sexem dal pořádnou ránu z milosti a na pár minut vás „vypnul“.Ne, to je samozřejmě vtip.

2. Hygiena

Hygiena je při návštěvě třinácté komnaty alfa omega. A cikánskou sprchou (zběsilé manévry s deodorantem kolem těla, abyste minimalizovali počet much – pozn. red) to tentokrát neošálíte. Ve sprše použijte hypoalergenní mýdlo, aby nebyla vaše pokožka zbytečně iritovaná ještě před vniknutím údu. Hotovo? Tak teď můžeme jít dál.

3. Kdo maže, ten jede!

Připravte si lubrikant. A připravte si ho hodně. Lubrikační gely na vodní bázi nejsou to pravé ořechové. Musíte ho totiž v průběhu sexu neustále doplňovat a ke všemu tolik neklouže. V sexshopu prodávají speciální gely pro anální sex, které minimalizují počet trhlinek a významně zmírňují počáteční nepříjemný pocit. Jsou sice dražší, ale tato investice se zcela jistě vyplatí. Pokud zjistíte, že anální sex není pro vás, můžete lubrikanty používat i při klasickém vaginálním styku.

4. Správná poloha

Přestože jediná myslitelná poloha, která vás napadá, je ta, jak v křeči ležíte schoulená do klubíčka s výrazem polomrtvé laně, která je ještě při smyslech požírána smečkou lvů, na anální útok se musíte uvolnit. Pokud oddaně půjdete na všechny čtyři, jste také vedle jak ta jedle. Zezadu do vás partner zavede penisovou sondu mnohem, ale mnohem hlouběji, než když jste na lopatkách. Proto je lepší zkusit nejprve misionářskou polohu. Pěkně si lehněte na záda, uvolněte se a ztopořený úd, namazaný od hlavy až k patě lubrikačním gelem, pomalu vsouvejte do sklepa.

5. Jídlo je zlo!

Zadeček není pro milování primárně určen, proto rovnou zapomeňte na nečekané vniknutí ve chvíli, kdy na to nejste připravena. Před sexem byste měla být zcela vyprázdněna a určitě do sebe netlačte sekanou, než půjdete na věc, abyste se pořádně posílila.

♥ Řiďte se heslem: Lubrikant a prázdná střeva – víc k análu není třeba!

- Marta

Sdílejte článek
Štítky sex milost lubrikant anální sex lubrikační gel anální poloha

Přečtěte si také