GALERIE: Vibrátor se jí zasekl v zadku, skončila v nemocnici. Její přítel se jí snažil pomoct bodáky na grilování!

Hrátky s vibrátorem v opilosti neskončily zrovna dobře. Sexuální hračka totiž skončila až moc hluboko a následovala procedura, kterou rozhodně nejde závidět…

Čtyřiadvacetiletá máma dvouleté dcery Emma Phillips skončila v nemocnici, kde se jí lékaři snažili odstranit z těla vibrátor. Ten se jí tam dostal při hrátkách s přtelem Leem, který pomůcku zasunul až moc hluboko. Když si pak žena zatlačila na břicho, zjistila, že v jejích útrobách cosi vibruje.

Po tom, co se Leeovi nepodařilo dostat ven vibrátor vidličkou, zkoušel bodáky na grilování. „Zkusil bodáky na grilování, ale potom – zkoušel to asi hodinu – jsme si uvědomili, že budeme muset jet do nemocnice. Byli jsme oba trochu v šoku,“ vzpomíná Emma.

Bohužel oba předtím pili, takže museli zavolat záchranku, aby je do nemocnice odvezla. Tam už lékaři nepoužívali žádné bizarní nástroje a vibrátor dostali ven ručně. Následně ho Emmě nabídli, zda si ho nechce nechat pro příští hrátky. Žena odmítla. Protože má páreček smysl pro humor, nenechali si tuhle historku pro sebe a Emma se rovnou nechala nafotit, jak s vibrátorem pózuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také