návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

GRAF: Jste promiskuitní? Pokud jste překročili toto číslo sexuálních partnerů, pak ano!

Říká se, že muži počet partnerek násobí třemi a ženy zase počet partnerů třemi dělí. Když ale dojde na reálná čísla, od kolika partnerů či partnerek můžeme o člověku říkat, že je promiskuitní?
Vydáno: 24.07.2016
Kolik je moc?
Autor: thinkstock.com Kolik je moc?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Společnost Onlinedoctor si nechala udělat výzkum, do kterého se zapojilo přes dva tisíce lidí z USA a Evropy. Výzkumníky zajímalo, od kolika sexuálních partnerů můžeme považovat člověka za promiskuitního. Ukázalo se, že u mužů je toto číslo 14 partnerek, u žen 15. Takže ženy mají nárok na jeden sex  někým novým navíc!

Ideální počet partnerů se u obou pohlaví lehce přesahoval číslo sedm. Za konzervativní osoby, co se týče sexu, lidí považují své spoluobčany, kteří měli sex ne s více než dvěma partnery. Výzkum také ukázal, že ženy mají v průměru více sexuálních partnerů než muži! Zatímco ti během celého života vystřídají 6,4 partnerky, ženy si užijí s rovnými sedmi muži!

Nejpromiskuitnějšími národy Evropy jsou Britové a Holanďané, následováni Rakušany. V USA si zase nejvíce užívají na jihu, kde vítězí Louisiana s neuvěřitelným číslem 15,7 sexuálních partnerů na osobu.

O čem si píšete vy?

Umíte posílat sexy zprávy? Tyhle hlášky nenechají nikoho v klidu!

Okoření tyhle nápady i dění ve vaší ložnici?

Sexuální triky pornohvězd, které budou fungovat i ve vaší ložnici!