Sex a vztahy

11. listopadu 2015 13:22

Lenka Zajícová

Holky, přestaňte! Chyby, které dělá v posteli každá z vás!

Stručný přehled chyb, se kterými se v posteli setkávají muži dnes a denně.

1. Herecký výkon Každý muž ví, že většina z vás se při klasickém sexu orgasmu nedočká. Takže se po minutě přestaň svíjet, jako když do tebe někdo šije volty paralyzérem. Vypadá to komicky a Oscara ti za ten herecký výkon nikdo nenadělí.

2. Špatná hygienaJasně, teď sice frčí návrat k přírodě, ale my si ho určitě vychutnáme víc na Prima Zoom než v tvých kalhotkách. Tak se pro dobro všech opět rychle skamaraď s žiletkou.

3. Myslet si, že umíme číst myšlenky

Opravdu, ale opravdu neumíme. Takže pokud chceš něco jinak, stačí otevřít pusu a říct si o to. Vypadáme jako věštecká koule?

4. Mluviti stříbro, mlčeti...

Proč máš pocit, že se při sexu stává z ložnice zpovědnice a ty se musíš ospravedlnit, povědět nám o dlouhém dni v práci a nebo vést nekonečný monolog na téma, o čem budeš psát bakalářku. Pak se nediv, že někdy přejdeme z normálního sexu na ten orální, když nezavřeš pusu.

5. Přestaň se omlouvat

Nejmíň sexy je, když je holka nesvá. Pokud se trochu stydíš, je to roztomilý. Ale mít zhasnuto, zakazovat nám sahat na tvoje křivky, protože si myslíš, že tam ucítíme celulitidu, nebo to, že si celý léto jedla smetanový nanuky, tak tohle nás maximálně odradí. Pak nás přejde chuť a tvoje mindráky se rozrostou do obřích rozměrů. Trochu nám důvěřuj, pokud s tebou chceme mít sex, dokážeme si představit, co nás pod těma hadříkama čeká.

6. Nehraj si na pornoherečku

Je sice fajn, když holka občas převezme iniciativu, ale pokud začne být moc "hr", agresivní a moc sprostá hned na začátku, jde z toho strach. Takže si smaž z obličeje ten výraz, který sis nabiflovala od Jenny Jameson a buď svá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také