Sex a vztahy

2. listopadu 2015 18:51

Michal Chalupa

Jak poznat skvělého milence? Prozradí ho úplně obyčejné situace!

Najít dobrého milence, to není jen tak. My vám přinášíme několik tipů, jak můžete ve skupince mužů odhalit pořádného divocha. Stačí se zaměřit na určité okamžiky a bedlivě pozorovat…

1. VyprávěníVezmeme to stručně. Nejlepší v posteli jsou ti, kteří nemají problém s komunikací a při konverzaci jsou energičtí. Pokud rozhazují rukama a baví okolí, v posteli budou stejně živí.

2. DotykyPokud nemá při komunikaci problém s dotykem, znamená to, že je otevřený a tato otevřenost se projeví i v sexu. Pokud se dotýká přímo vás a to na předloktích, bedrech, rukou či ramenech, máte vyhráno. Tímto způsobem totiž ukazuje, že ho přitahujete.

3. SezeníVe společnosti zaujímá místo baviče a je středem pozornosti. Nikoliv však proto, že by se o to pral. Ostatní ho tak prostě vidí. Znamená to, že je s ním zábava a lidé k němu vzhlíží. S tímto mužem máte jistotu, že má fantazii a nebude s ním při sexu nuda. Touží totiž po tom, abyste k němu vzhlížela i tam.

4. KonzumaceZa postelové bohy lze označit všechny požitkáře. Teď myslíme, co se jídla a pití týká. Muži, kteří si umí jídlo a pití vychutnat, umí ocenit jeho kvalitu a mají přehled o surovinách a pokrmech, totiž stejně fungují i v posteli. A lékaři navíc dodávají, že to ukazuje na silné libido.

Sdílejte článek
Štítky jídlo milenec postel pití sex

Přečtěte si také