Sex a vztahy

28. července 2016 16:52

redakce Prima Lajk

MANUÁL: 5 věcí, podle kterých poznáte, že bude v posteli SEXUÁLNÍ bohyně

Je sexy a líbí se vám? Bohužel to ještě nezaručuje, že nebude jen nehybně ležet jako prkno a veškerou práci neoddřete sám. Tady je návod, který vám poradí, zda jí máte svléknout, nebo raději poslat o dům dál.

Umí tancovat?

Netvrdíme, že musí mít pohyby jako finalista StarDance, ale pokud se dívka, na kterou máte zálusk pohybuje po tanečním parketu jako oběť obrny, asi to v posteli nebude žádná sláva. Takové holky jsou při sexu většinou stejně mrštné jakoboxer po dvacátém kole.

Je vtipná?

Pokud si ze sebe umí vaše partnerka udělat legraci, tak si to s ní s velkou pravděpodobností užijete. Takové holky se neberou příliš vážně, mají rády zábavu a zkouší nové věci, aniž by se příliš řešily. Nebojí se experimentovat a to, že v průběhu sexuálních her řekne nějaký vtípek, kterému se zasmějete, situaci odlehčí.

Sebevědomí

Žena s mindráky z vlastního těla je v posteli horší společnicí než drobky z večeře. S ní si užijete sex se zhasnutým světlem a s jejíma rukama křečovitě obmotanýma kolem prsou, aby náhodou nebylo něco vidět. Naopak sebevědomá holka se ráda ukazuje, chvíli se bude promenádovat v sexy spodním prádle a pak se před vámi bude nakrucovat a dráždit vás.

Jiskra v oku

Podíváte se a vidíte. Je to pohled šelmy. Není oplzlý, není příliš flirtující, je to pohled, kterého si ihned všimnete a víte, že by dotyčná stála za hřích. Buď to někdo má, nebo ne. Je to nenucené, není to zoufalé, ani dotěrné. Právě naopak. Je to sebevědomý pohled, který dává najevo, že je tady pánem ona, aniž by podrývala vaši autoritu a chovala se povýšeně. Takové dívky je třeba ihned odvléct do křoví a svléknout (samozřejmě dobrovolně).

Občas se napije

Podle jedné švýcarské studie, jsou ženy, které občas pijí tvrdý alkohol, sexuálně aktivnější než ty, které pijí pouze víno, nebo na vás v horším případě koukají u stolu jen přes sodovku. To samozřejmě neznamená, že každá bezdomovkyně na nádraží je v posteli dračice, protože se za ní táhne alkoholový opar z krabičáku. Všeho s mírou.

♥♥♥

Takovou dračicí, která má jiskru v oku určitě bude třeba sexy Emily Ratakojwski. Podívejte se na její žhavé fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také