Sex a vztahy

15. listopadu 2016 10:48

Tereza Javorová

MANUÁL: 6 věcí, díky kterým se do vás okamžitě zamiluje! Tímhle ji dostanete...

Našli jste ji. Je dokonalá, skvělá, nádherná. Jak ji ale nenápadně přimět, aby se do vás zamilovala? Zkuste těchto šest kroků, díky nim vám zaručeně podlehne.

Sbalit holku na sex není až tak složité, pokud nebazírujete na velikosti jejího IQ, ale zajímá vás spíše velikost podprsenky. Co když jste ale našli tu dokonalou holku, se kterou se chcete procházet při západu slunce, držet se za ruku a dělat přesně ty věci, za které jste se zamilovaným párům smáli? Tady je návod, jak ji nenápadně lapit a už nepustit:

1. Holky milují překvapení a nesnáší nudu. Zkuste být originální a chystat jí malá překvapení. Vezměte ji na rande třeba na zapomenuté dětské hřiště, na kterém si hrávala jako malá, pošlete jí kytky jen nebo u ní nečekaně zazvoňte s tím, že má 10 minut na sbalení a že jedete na výlet. Vaši spontánnost si zamiluje a tím pádem i vás.

2. Dávejte si pozor, abyste ji poslouchat, když vám něco řiká. A rozhodně ihned nepřispěchejte s řešením. Často se totiž potřebuje jen vypovídat a vás názor ji vlastně v podstatě vůbec nezajímá, pokud se na něj přímo nezeptá. Buďte jí raději oporou a naslouchejte.

3. Budťe gentleman! V dnešní době se to totiž už moc nevidí, ale holky po tom stále podvědomě touží. O to vís ocení, když za ni zaplatíte účet (občas), podržíte dveře, půjčíte kabát, když jí je zima apod. Bude se s vámi cítit v bezpečí.

4. Abyste však nesklouzl do kolonky "dobrý kamarád", musíte jí dát najevo, že s ní rozhodně nepočítáte jen jako s kamarádkou. Probuďte v sobě dostatečné sebevědomí (ale pozor, ne buranství a aroganci!), abyste si z ní mohl občas vtipně utahovat, mít drzou poznámku nebo odpovědět dvojsmyslně. tahle hra ji bude neskutečně bavit a začne to mezi vámi sexuálně jiskřit. Zase to ale nepřehánějte, abyste nebyl za zvrhlíka.

5. Chovejte se k ní jako k princezně. Pochvalte ji, když jí to sluší, starejte se o ni, pečujte o ni. Trošku si ji rozmazlete tak,aby vám pak předla jako spokojená kočka. Když jí dáte pocit jedinečnosti a toho, že je nejlepší žena na světě, štědře se vám to oplatí!

6. Ukažte jí, že jste chlap. Zní to banálně a primitivně, ale holky mají v sobě zakádované ne to, aby měl chlap dokonale upravený plnovous a měl naposlouchanou celou diskografii Bowieho, ale aby si dokázal poradit, rozdělal oheň, měl sílu a kuráž. Tyhle vlastnosti ji přitahují mnohem více.

---

Musíme uznat, že jestli vypadáte jako tento sexy matikář, že to budete mít s balením holek daleko jednodušší. Podívejte se do galerie.

[[nid:]] [[nid:]]

Sdílejte článek
Štítky podprsenka sex inteligenční kvocient

Přečtěte si také