Masturbujte v práci! Podle psychologů to má tyto výhody pro vás i šéfa

Je to tabu, ale hodně lidí to už napadlo, někdo to dokonce vyzkoušel. Bylo by správné mít pauzu na oběd a také pauzu na masturbaci?

Britští psychologové se nad tímto tématem zamysleli a dospěli k zajímavým výsledkům. Masturbace na pracovišti by neměla být považována za něco zakázaného a nevhodného. Má totiž benefity, které ocení nejen zaměstnanec, ale také zaměstnavatel. Podle psychologa Marka Sergeanta z Nottingham Trent University by masturbace fungovala jako motivace (zaměstnanec by se na ni těšil, a proto pracoval důkladněji). Zároveň by uvolnila stres, kterému je vystavena většina dnešních zaměstnanců.

Podívejte se na nejvíc sexy fotky Instagramu:

Změna postoje k masturbaci a její detabuizování by prý prospěly k vyššímu soustředění v práci a větší pohodě. Nicméně ani taková změna by nebyla bez rizik. Mohlo by totiž docházet k nutnosti udělat se zbytečně rychle a s tím spojené nemožnosti dosáhnout orgasmu. Zároveň někdo tuto změnu mohl vidět jako rozšíření sexuálních možností na pracovišti. To by mohlo vést k problémům se sexuálním obtěžováním. Takže to vypadá, že benefity masturbace budou muset zůstat doma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také