NÁVOD: 5 tipů, jak rozpoznat, že partner není ten pravý!

Přinášíme vám pět tipů, jak rychle rozpoznat, že to není ten pravý. Jakmile vypozorujete jeden jediný bod z těchto, vezměte nohy na ramena. Lepší je totiž být single než s někým, kdo za to nestojí.

Negativec

Člověk, který se ráno probudí se zkřivenou tváří a stěžování si, že mu do očí svítí slunce, bude neustále nespokojený. Takovému člověku se nikdy nezavděčíte. A snaha o to změnit ho, je marná. Investujte energii raději do sebe. S takovýmto člověkem budete záhy taky zdeptaná.

Mamánek

Podívejte se na rodinu, ve které byl vychovaný. Skáče kolem něj maminka skoro tak, že by mu utírala drobky z tváře a odnášela po něm nádobí od stolu? Utečte, dokud je čas. Brzy by si vás taky tak zotročil a ani vám za to nepoděkoval. Mít služku a otroka z ženy je pro něj samozřejmost.

Pan povrchní

Vzhled je pro něm na první místě. Jakmile si povšimnete toho, že hodnotí druhé jen podle vzhledu, něco nebude v pořádku. Tento mužský je značně povrchní a ve vztahu si vás nebude vážit. Bude pro něj přednější více to, jak vypadáte, než jaká doopravdy jste.

Bez přátel

Nechce vás seznámit se svými přáteli? Zdá se, že se stydí za ně a nebo za vás. Kdyby opravdu myslel vztah vážně, se svými blízkými vás seznámí. Pokud ovšem raději hledá výmluvy, proč vás mezi ně nechce vzít, je to jen důkaz toho, že nevěří, že by vám to spolu mohlo vydržet.

Tajnůstkář

Máte pocit, že vám něco zatajuje? Stalo se vám už párkrát, že něco zamlčel a změnil raději téma rozhovoru? Takový člověk nebude ideální na vztah. Chcete vedle sebe přece parťáka, se kterým si můžete říct cokoli, ne člověka, kterému nemůžete důvěřovat.

Podívejte se na nejdelší nohy:

Sdílejte článek
Štítky vztahy partner přítel

Přečtěte si také