NÁVOD: 5 tipů, jak rozpoznat, že partnerka není ta pravá!

Přinášíme vám pět tipů, jak rychle rozpoznat, že není ta pravá. Jakmile vypozorujete jeden jediný bod z těchto, vezměte nohy na ramena. Lepší je totiž být single než s někým, kdo za to nestojí.

Nekompromisní

Přítelkyně, která vám věčně diktuje, jak byste se měl chovat, vás opravdu nemá ráda. Chce abyste se změnil a sama se sebou nedělá nic, protože si myslí, že je dokonalá? Tohle nebude ta pravá, se kterou byste vydržel déle než pár týdnů.

Přátele ji nemají rádi

Vezmete ji mezi své dlouholeté přátele, kteří z ní nejsou paf. Pokud tito kamarádi řeknou, že je vaše přítelkyně divná a nehodí se k vám, určitě to s vámi myslí dobře. Vidí to, co vy vlivem hormonů ne. A pokud na ně nedá hned, za pár měsíců jim dáte za pravdu.

Žárlivka

Neustále vás kontroluje kdy, kde, s kým a co děláte. Při psaní sms vám neustále kouká pod ruku a na akci vás nespustí z pohledu? Tak tohle opravdu nebudete ta pravá. Její žárlivost se nezmění, naopak. Může to být ještě horší. V takovémto vztahu se brzy začnete dusit.

Povídání o bývalém

Mluví neustále o svém bývalém? Pokud ano, zdá se, že se z předešlého vztahu ještě nevzpamatovala. Taková holka není připravena na další vážnou známost. Ať chce nebo ne, v jednom kuse vás bude porovnávat.

Manipulátorka

Všechno vám odkývá. Slečna, kterou si při prvním setkání zamiluje každý. Zdá se být milá a tak hodná. Ve skutečnosti s vámi ale manipuluje, aby vás dostala tam, kam chce. Vy jí poté díky její líbeznosti splníte vše, co jí na očích vidíte. Takovéto krásce nejde o vaše srdce.

Podívejte se na nejdelší nohy:

Sdílejte článek
Štítky vztahy partner přítel

Přečtěte si také