Sex a vztahy

20. května 2016 15:03

Tereza Javorová

NÁVOD: Nemůžete najít partnera? 7 tipů, jak poznat toho pravého!

Stále jste nenašla svého vyvoleného? Poradíme vám sedm tipů, díky kterým ho už brzy potkáte!

  1. 1. Mějte se rády

Pokud nebudete mít ráda sama sebe, nemůžete čekat, že bude mít rád někdo vás. Proto je velice důležité, abyste na sebe pohlížela jako na toho nejdůležitějšího člověka na světě. Ano, samozřejmě s rozumem. Nikdo nemá rád nemyšlené dámičky, co se nosí jako královny. Ale muže přitahují sebevědomé ženy, takže když to nepřeženete a necháte to ve formě zdravého sebevědomí, uvidíte, že to s hledáním partnera budete mít hned snazší.

  1. 2. Žádné téma není tabu

Vyvarujte se situací, ve kterých jste si nejistá. A to je většinou kdy? Když dojde na téma, ke kterému nemáte co říct, jelikož o něm nic nevíte. Jistě, vždy to můžete zachránit typickými doplňovacími frázemi. Ale také můžete vsadit na to, že muži mají rádi upřímné ženy, co si na nic nehrají. Takže když se přiznáte, že zrovna tuhle věc neznáte, on vám ji jistě rád vysvětlí a ještě k tomu se bude cítit dobře, že vám mohl něco předat.

  1. 3. Na nic si nehrajte, poznají to

Ano, každá máme sklony k tomu, chovat se trošku jinak před někým, kdo se nám libí, ale všechno má své meze. Když mu od začátku budete namlouvat něco, co tak úplně není pravda, sama na to pak doplatíte. A kdyby vám to náhodou klaplo, vždycky to postupem času vyjde najevo. Chovejte se přirozeně. Musí vás chtít přece takovou, jaká jste!

  1. 4. Myslete pozitivně

Nikdo nemá rád podrážděné a zamračené ženy. Ale když se pokusíte zanechat si své pozitivní myšlení a ponecháte si úsměv na tváři po celý den, uvidíte, jaký to bude mít příjemný dopad na vás i na vaše okolí.

  1. 5. Starejte se o sebe

Stejně tak jako se musíte mít rády, měla byste se pravidelně starat sama o sebe. Muži na vás hned zanechají častěji své pohledy, když dáte najevo své přednosti a ukážete kouzlo své krásy.

  1. 6. Nebojte se být vidět

Když jste v nové skupině lidí, nebojte se i tak vystupovat sebevědomě a komunikativně. Když budete tiše zalezlá v koutku, skutečně si vás nikdo nevšimne a už vůbec nikoho nezaujmete, protože nikdo nebude mít z čeho čerpat. Dejte si ale pozor, abyste zase nemluvila pořád vy a jen o sobě, takoví lidé také nejsou zrovna oblíbení. A navíc, kousek tajemna byste v sobě také měla zachovat. Je potřeba, abyste si v tom našla tu ideální zlatou střední cestu.

  1. 7. Choďte mezi lidi a poznávejte nové kolektivy

Doma svého vyvoleného rozhodně nepotkáte. Takže, abyste měla vůbec možnost uplatnit různé taktiky, musíte nejdříve najít "oběť". Takže se nevyhýbejte novým lidem, seznámení s novou partou lidí, novým činnostem nebo různým oslavám či koncertům. Nikdy nevíte, kde a na koho narazíte a když se budete schovávat doma, skutečně nikoho neulovíte.

Sdílejte článek
Štítky krása

Přečtěte si také