Sex a vztahy

10. března 2016 16:00

Petr Cífka

NECHUŤÁRNA: Chcete být lepší v posteli? Voperujte si do penisu tuhle věcičku!

Někteří lidé udělají kvůli svému sexuálnímu životu opravdu neskutečné věci. O větší bizarnosti, než provozují muži na Kubě, jste ale určitě neslyšeli.

Právě zde se totiž u mužů vytvořila zvláštní sexuální móda, která z nich má udělat v posteli většího kance. Co jim k tomu má pomoci? Prostě si nechají do svého nádobíčka voperovat takzvanou perlu. Plastová kulička je údajně do penisu, konkrétně pod jeho kůži, umístěna tak, aby ženám dráždila klitoris a ony tak zažily mnohem větší rozkoš. Je to ale vůbec pravda?

Samozřejmě, že ne. Podle odborníků se jedná o mýtus a je velmi nepravděpodobné, že by podobná kulička dopomohla u žen k lepšímu orgasmu. Jde podle nich spíše o pomůcku, která pomáhá mužské psychice. Pochybný zákrok nejen, že chlapům u žen zřejmě příliš nepomůže, ale navíc jim může přivodit velké zdravotní komplikace. U majitelů této perly se často objevuje tetanus a výjimečné prý nejsou ani případy, kdy musel být mužům kvůli postupující sněti penis kompletně odstraněn. I přesto k podobné operaci přistupuje nespočet Kubanců. Z této sexuální pomůcky si ovšem raději vzor neberte.

Sdílejte článek
Štítky postel Kuba penis kuličky

Přečtěte si také