Sex a vztahy

6. listopadu 2016 12:36

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: 5 věcí, na které holka myslí při MASTURBACI! Chybí vám tam něco?

Holky milují fantazírování, a když jej spojí navíc s rozkoší, jsou z toho velmi, ale velmi příjemné chvilky. Na co ale myslí nejčastěji, když si to dělají?

1. Drsný sex– i když jsou holky jemnější povahy, ve skutečnosti chtějí, aby jim to někdo tvrdě a pořádně udělal. Při masturbaci tak nebudou myslet na prince na bílém koni, ale spíše na ďábla, co je bude nabodávat (samozřejmě na vidle).

2. Náhodný sex – zapomenout na chvíli na slušné vychování a rozdat si to beze slov s naprosto neznámým mužem teď a tady je jedna z top sexuálních fantazií.

3. Zakázaný sex – přítel kamarádky, učitel ve škole, kolega v práci, brácha přítele. Hříšné myšlenky na tyto muže nemůže nikdy vyslovit nahlas, ale o to větší divočinu si s nimi užije ve svých představách.

4. Sex v práci – masturbací se skvěle uvolňuje stres, který máme nejčastěji z práce. Když si holka tak představí, jak si to rozdá s nerudným šéfem, když zrovna oba pracují přes čas, stres se změní v absolutní vzrušení!

5. Sex s celebritou – vzhled svého oblíbeného herce nebo zpěváka má pečlivě nastudovaný a při svých intimních chvilkách jí tak nedělá problém si do detailu vybavit jeho svaly, oči, rty a pohyby, které dělal při milostné scéně ve filmu.

---

Sdílejte článek

Přečtěte si také