Sex a vztahy

26. dubna 2016 16:15

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Se kterým znamením zvěrokruhu si nejvíce užijete sex? Najděte si k sobě toho nej...

Hvězdy nelžou a znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Můžeme podle nich ale i odhadnout, s kým si budeme v posteli rozumět a s kým ne! Tohle jsou ty nejlepší možné kombinace:

Beran (21.3. - 20.4): Berani jsou kreativní a nesmí se nudit. Rádi při sexu experimentují, takže se k nim hodí buď další Beran. K překvapivému souznění dojde i s Váhou, vášnivým Býkem i Lvem.

Býk (21.4. - 21.5.): Toto smyslné znamení má sice divokou povahu, ale preferuje pozvolný a intenzivní sex. Ryby jim poskytnout romantiku a nežnosti, Štír pak uspokojí divoké vášně.

Blíženci (22.5. - 21.6.): Blíženci si nejlépe zadovádí se Střelcem, kterého baví různé erotické hry. Skvělý sex může zažít i Blíženec s Blížencem, ale vzhledem k jejich náladovosti je to trochu loterie. Zaručeně ho ale rozparádí kreativní Štír.

Rak (22.6. - 22.7.): Raci jsou sice submisivní a partnerovi se poslušně podřizují, ale to také znamená, že mu splní vše, na co pomyslí! Dokonalý sex tak prožijí se Lvem, který si bude libovat, že má veškerou pozornost. Žhavý sex je pak čeká i s Kozorohem.

Lev (23.7. - 23.8.): Má nenasytný sexuální apetit a velké ego. Váhy mu ho rádi namasírují a se Štírem zase zažijí něco nezapomenutelného. Mimo postel si s ním však Lev nebude rozumět.

[[nid:2915186]]

Panna (24.8. - 22.9.): Panna možná působí stydlivě, až odtažitě, ale ty pravé vášně v ní dokáže s jistotou vzbudit Ryba nebo Kozoroh.

Váhy (23.9. - 23.10.): Složitou povahu Vah zvládnou buď další Váhy nebo dominantní Beran. Váhy ale i přes svoje jméno vědí, co v posteli chtějí a dokážou si o to říct.

Štír (24.10. - 22.11.): Štír miluje experimentování, kterému jsou nakloněné třeba i Ryby. Toto souznění je v posteli zárukou úspěchu.

Střelec (23.11. - 21.12.): Odděluje lásku a sex a v posteli s ním skvěle dokáže udržet tempo například Vodnář. Dokonalé harmonie však dosáhne zejména s dalším Střelcem.

Kozoroh (22.12. - 20.1.): Má rád divoký a nespoutaný sex, ale nikdy nezapomene na svého partnera. Tím nejlepším mu může být Vodnář nebo Ryby.

Vodnář (21.1. - 20.2.): Je velmi spontánní a jde rovnou na věc. Vzrušovat ho bude Beran, Vodnář a ze všeho nejvíce Blíženec.

Ryby (21. 2. -20. 3.): Romantický sex si užijí s Býkem, vášnivou divokost pak se Lvem nebo Beranem. jejich chtíč dokáže také uspokojit Kozoroh.

Sdílejte článek
Štítky postel zvěrokruh sex Štír Beran Lev Kozoroh Vodnář

Přečtěte si také