Sex a vztahy

14. září 2016 12:19

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Stačí jíst pouze tuto jedinou věc a vás PENIS bude pevný jako skála! Najdete ji v každé sámošce...

Zapomeňte na Viagru, Arginmax a podobné zocelovače vašeho penisu. Pevnou páku budete mít, když budete jít pouze tuto obyčejnou věc, kterou najdete v každém obchodě!

Problémy s erekcí má čím dál tím více mužů a co je alarmující, tak přibývá i počet teenagerů, kteří i přes svůj mladý věk najdou občas v kalhotách Spící Růženku než tvrdého Hulka.

Vědci to přičítají různým faktorům. Špatnému životnímu stylu, kouření, obezitě, koukání na porno, psychockým potížím...Jenže opravdový klíč na pevnou a dlouhou erekci je ve skutečnosti velmi snadný!

Studie publikovaná v časopise The American Journal of Clinical Nutrition odhalila, že pokud budete jíst potraviny bohaté na flavonoidy, váš penis bude tvrdý jako skála! Flavonoid je látka, která se vyskytuje v potravinách syté barvy a bohatým obsahem antioxidantů protizánětlivých látek. Patří mezi ně tak ovoce (zvláště borůvky a hrozny), zelenina a překvapivě i červené víno a některé čaje.

Podle výzmumu se po konzumaci těchto potravin bohatých na flavonoid opravdu snížil počet erektilní dysfunkce a s ní spojených problémů.

♥♥♥

Sdílejte článek
Štítky jídlo erekce penis

Přečtěte si také