Sex a vztahy

10. listopadu 2016 14:51

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Tato oblíbená potravina naprosto znehodnocuje vaše SPERMA! Proč byste ji měli přestat jíst?

Všichni ji milujeme a pořádného burgera si bez ní už nedokážeme ani představit. Pro muže ale máme velmi špatnou zprávu. Tato pochoutka naprosto znehodnocuje vaše sperma!

Bohužel vás nepotěšíme, protože nemluvím o okurce či ledovém salátu, které byste v burgeru klidně oželeli. Po šťavnatém mletém mase by ve správném burgrovi neměla chybět tenký plátek opečené, zlatavé a křupavé...slaniny. Jenže právě ta škodí vašemu sperma!

Vědci se přesně nejsou schopní shodnout na tom, proč sperma po konzumaci slaniny rapidně ubývá na kvalitě, ale jisté je, že pokud jíte slaninu často, vaše plodnost se snižuje asi na 23 %! Týká se to tedy i žen, které se snaž otehotnět a začínají propadat depresi, že to nejde. Na vině však může být pouze jídelníček partnera.

Tučné a zpracované potraviny obecně nejsou vhodné pro naše zdraví a mužská životodárná tekutina je na nepříznivé vlivy zvláště háklivá. Už jednorázová konzumace nezdravé potraviny se projeví na kvalitě spermatu, což si může vaše odvážná přítelkyně jednoduše otestovat orálním sexem. Po nekvalitních jídel se totiž mění chuť spermatu výrazně k horšímu.

---

Jestli na to máte žaludek, podívejte se na galerii těch nejnechutnějších jídel!

Sdílejte článek
Štítky jídlo slanina sperma

Přečtěte si také