Sex a vztahy

7. listopadu 2016 16:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Jak mít sex s mikropenisem? Experti ukazují, že to jde, i když ne tak, jak byste si představovali

V populaci se najde 0,6 procenta mužů, kteří doopravdy trpí velikostí své chlouby. Mají totiž mikropenis, tedy přirození, jehož délka dosahuje maximálně sedmi centimetrů.

Většinou je ale ještě menší. Muži s tímto problémem mají ohrožený běžný sexuální život a pochopitelně i hledání partnerky. Přesto být vlastníkem mikropenisu neznamená podle expertů nulový milostný život.

Muži s touto kondicí by se neměli omezovat jen na to, co je prezentováno ve filmech a na internetu. Sex totiž může být mnohem více než jen klasická penetrace. Namísto penetrace by se tak muži s malým penisem měli soustředit na zážitek ze sexu jako takový a pomoc partnerce k orgasmu jinak.

Tenhle muž měl ale docela jiný problém. Zasekl se mu na penisu kovový kroužek a bylo potřeba ho odstranit. Více v galerii:

Otevírá se tak prostor pro experimentování a hledání nových technik namísto opakování jedné. Pokud chtějí muži s mikropenisem dopřát partnerce penetraci, prodávají se i nástavce, které penis zvětší do požadované délky a průměru. Koneckonců inspirace se může hledat i u leseb…

Sdílejte článek
Štítky sex penis penetrace

Přečtěte si také