STATISTIKA: Je vaše holka na holky? Vědci zjistili, že ženy jsou častěji bisexuální. O kolik víc než muži vás dostane…

A tentokrát se o to zajímal přímo britský statistický úřad, takže vzorek zkoumaných lidí byl opravdu rozsáhlý. Jednalo se o tisíce lidí z celého království. Ženy jsou jednou tak častěji bisexuálky než muži! K podobným závěrům přišli i v USA.

Tam dokonce došli k závěrům, že bisexuálek je ve společnosti třikrát víc než bisexuálů. Naznačuje to, že ženy jsou otevřenější novým sexuálním zážitkům, nechtějí se zaškatulkovat a přihlášení se k bisexualitě ani neútočí na jejich maskulinitu.

To u mužů právě může hrát roli to, že se chtějí jasně definovat jako pokračovatelé rodu, což s nálepkou bisexuál moc nekoresponduje. Tudíž jich je v britské společnosti jen 0,3 procent. Bisexuálek je více než dvakrát tolik, jelikož jejich počty se drží zhruba na 0,7 procentech populace.

Muži se naopak častěji definují jako gayové. Zkrátka buď, a nebo. Nejvíce lidí hlásících se k LGBT komunitě (lesby, gayové, bisexuálové a trans lidi) najdete pochopitelně v Londýně, naopak v okrajových částech Británie, jako ve Skotsku, jich žije o více než polovinu méně než v hlavním městě.

Mrknetě se na galerii těch nejvích sexy leseb na planetě!

Sdílejte článek
Štítky Londýn Velká Británie Skotsko USA

Přečtěte si také