VŠE, co vás zajímalo o penisu, zodpovězeno! Poznejte svoje nádobíčko pořádně…

Jak je to s velikostí, zakřivením nebo poruchami erekce? Co je ještě normální a co už ne?

Kdy se z velikosti stává problém? Odmítnutí můžete zažít kvůli malému kašpárkovi, stejně jako kvůli anakondě. Větší problém je ale s mikropenisem, ten při erekci dosahuje jen pár centimetrů. Způsobují to hormonální problémy jedince.

Jaká je šance, že budu trpět poruchou erekce?Mladším ročníkům to zpravidla nehrozí, potíže přicházejí se stářím. V Británii zjistili, že 5 procent mužů nad čtyřicet let má s erekcí problémy pravidelně. Pánové nad 65 let zažívají tyto nepříjemnosti ještě častěji, až čtvrtina svého vojáka do pozoru nedostane, když chce.

Je zakřivení špatné?Je to naprosto běžné, doprava, doleva, nahoru, pokud to není opravdu hodně, ničemu to nevadí. Ale můžete si ho tak ohnout, až se zlomí, jak to pak vypadá, zjistíte ve článku:

Co když se najednou zakřiví? Mohla by to být Peyronieova choroba. Ta je spojená třeba s cukrovkou a způsobuje poškození krevních tělísek v penisu, které pak zakřivení penisu téměř až do pravého úhlu. V tom případě zajděte za doktorem.

Zmenší se mi penis věkem?Zklameme vás, ale ano. Mezi třicátým a šedesátým rokem života můžete přijít až o 1,3 centimetru.

Můžu si penis zvětšit?Jisté cesty tu jsou, ale mnohdy neověřené, nebo vám zajistí prodloužení jen pro klidovou fázi, takže při erekci bude velikost vašeho penisu stejná jako předtím. Je lepší se spíš smířit s tím, co tam dole máte a naučit se partnerku uspokojit jinak. Jak, to vám poradíme v těchto článcích:

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie erekce penis

Přečtěte si také