VÝZKUM: Jste v posteli spíš Američan nebo Evropan? Kdo to dělá radši zezadu? A kde přišli o panictví?

Výzkumníci se tentokrát zajímali o to, jak to mají nejradši lidé žijící v Evropské unii a co se zase zamlouvá obyvatelům USA. Skrze dotazníky dospěli k zajímavým údajům. Třeba, že klasický misionář nemusí být nejčastější polohou…

Vědci rozdali dotazníky pětisethlavému vzorku mužů a žen na každé straně oceánu a pak dali jejich odpovědi dohromady. Puritánštější Američané ale překvapili. Westernoví kovboji to totiž mají nejradši zezadu.

To u Evropanů vyhrál misionář následovaný polohou na koníčka. U obou kultur se ukázala lenost, když ve stoje to má rádo ani ne pět procent lidí. Podobně dopadla poloha zboku. V šedesát devítce jsou zase lepší Evropané, jelikož jich ji tu trénuje o 4,5 procenta víc. Když se podíváme na pohlaví bez přihlédnutí k národnosti, u žen vede misionář a muži radši na partnerku skočí zezadu.

V něčem ale přinesl výzkum víc otázek než odpovědí. Oblíbená poloha ještě nemusí znamenat, že ji člověk dělá nejčastěji. A jaký je třeba nejoblíbenější fetiš amerických mužů? Tajnůstkáři totiž nejčastěji zvolili nejisté „jiný“. Evropští seladoni zase radši řekli, že žádný fetiš nemají. Evropanky i Američanky pak shodně zvolily hraní si na něco…takže je docela možné, že si manželky v Texasu i v Polabí pořizují kostýmky zdravotních sestřiček a nebo policistek…

Co nás s Američany také spojuje je výběr místa pro sex. Evropští snílci to sice mají nejradši na pláži, všichni ostatní ale radši skočí do postele. Nejčastěji jsme pak přišli o panenství nebo panictví v domě a ne na nějakém exotickém místě. A nakonec otázka, jakou část svého těla máte nejraději, ukázala, že muži mají své oblíbence v trenkách a ženy zase mají nejradši svou tvář nebo břicho (to by mohlo vysvětlovat účty za kosmetiku a hubnoucí přípravky).

Mrkněte na to, co o vás prozradí vaše nejoblíbenější poloha:

Sdílejte článek

Přečtěte si také