Sex a vztahy

12. října 2015 17:59

Michal Chalupa

Z monstrózní obryně je pořádná kočka a radí: S tímhle hubnutím vám muži rádi pomůžou!

Devětatřicetiletá Dawn Chappel léta bojovala s morbidní obezitou. Dlouho se jí ovšem hubnout nedařilo, spíš neustále přibírala. Dostala se až na váhu 140 kilogramů!

Zlom nastal, když potkala svého pana dokonalého. Ten jí totiž zhubnout pomohl. A jak? Naprosto jednoduše, miloval se s ní. Ale pozor, aby člověk zhubnul, chce to dostatečnou intenzitu. Pár má proto sex minimálně třikrát denně. A musí být pěkně vášnivý. Oba partneři totiž přiznávají, že sport ani diety jim blízké nejsou a zároveň jsou spíš domácí typy. Baví je koukat na telku, poslouchat muziku a hrát počítačové hry. Když se k tomu přidá dobré (což většinou znamená nezdravé) jídlo, nastartování metabolismu to zrovna nezpůsobuje.

Takže pár začal „cvičit“ doma. Takzvaný sexercise, jak partneři svému sexuálnímu hubnutí říkají, se musí dodržovat denně a jednotlivé polohy jsou voleny tak, aby se protáhly a procvičily všechny problematické partie. Stejně jako u klasického cvičení, tak i toto vyžaduje pravidelnost a výsledky se projeví po nějaké době. Ovšem na rozdíl třeba od běhání, tohle vás určitě nepřestane bavit. A Dawn je navíc důkazem, že to fakt funguje. Už má dole 70 kg a s šibalským úsměvem dodává: „Ještě nekončíme.“ Co myslíte, sluší jí to?

Sdílejte článek
Štítky kočka hubnutí

Přečtěte si také