ZÁZRAK: Babička začala kouřit marihuanu a zase si užívá. Překvapí vás, kolik orgasmů...

Texasanka Terri D. si jednou ubalila jointa a to změnilo její život. Od té doby si drogu dopřává pravidelně, protože zjistila, že její sexuální život je najednou mnohonásobně lepší! Zatímco předtím nemohla orgasmu dosáhnout, dnes jich má až 70 denně!

Proto se rozhodla, že se se svým příběhem svěří světu. Zatímco někdo se jen poťouchle směje, Terri D. umí trávu využít naplno. S manželem je už dvacet šest let a teď s ním tráví v posteli ještě víc času než za mlada. Zvládne si užívat čtyři pět hodin.

Mrkněte, co o vás prozradí oblíbená sexuální poloha:

„Cítím všechno najednou. Užívám si celým svým tělem. Ten pocit mi změnil život,“ říká nadšeně Terri, bývalá učitelka ve školce. „Můžu svoje orgasmy kontrolovat. Dělat je silnějšími, delšími, kratšími, intenzivnějšími. Můžu mít orgasmus, i když se sebe vůbec nedotknu, stačí mi moje mysl. Můžu se udělat v koupelně nebo autě. Můžu mít až sedmdesát orgasmů denně, když chci. Říkám vám, že nepřeháním.“Kdyby to byla pravda, tak Terri vyvrcholí každých dvacet minut a když odečteme osm hodin na spánek, tak dokonce každých třináct minut. To je už skoro problém...

Sdílejte článek
Štítky marihuana orgasmus

Přečtěte si také