Prima Style

31. července 2013 11:50

redakce Prima Lajk

Srpnový hvězdný horoskop: Váhy – Ryby

Srpnový hvězdný horoskop: Váhy – Ryby

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

I když se zoufale chcete bavit, stále se někde objevují potíže, které vyžadují vaši pozornost. Nejčastěji se může jednat o záležitosti okolo bydlení.

Láska

Pro nezadané je nyní veliká šance, že najdou toho pravého. Jen nesmí sedět doma a čekat, až někdo zaklepe na dveře, protože tak snadné to rozhodně nebude. Zadaní by zase neměli před problémy zavírat oči.

Zdraví

Dbejte na dostatečný přísun vápníku, který zajišťuje pevnost kostí a zdraví kloubů i zubů.

Kariéra

Využijte okurkové sezony na pracovišti a dejte si do pořádku záležitosti, na které běžně nezbývá čas.

Chcete se cítit jako celebrita?

Zkuste zajít na hromadné rande, které pořádají některé seznamky. Naordinujte si minimálně 5 schůzek měsíčně a to by bylo, aby to neklaplo. I celebrity se takhle seznamují!

VIP Váha: princ William

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejlépe se budete cítit doma mezi svými. Představa večírků či veřejných akcí plných lidí vás neláká ani náhodou, natožpak to být při něčem takovém středem pozornosti.

Láska

Bude-li si chtít partner vyrazit někam bez vás, pokuste se ovládnout žárlivost, ke které máte trochu sklony a nebraňte mu.

Zdraví

Minimalizujte přechody z klimatizovaných prostor do horka venku a obráceně. Klimatizaci v autě nechte vypnutou a raději si otevřete okénko.

Kariéra

Vaše práce je přímo ukázková, potíže ale nastanou, když bude mít nadřízený nějakou připomínku či dokonce výtku na vaši adresu. V tu chvíli budete mít tendenci ztratit hlavu a vyjet.

Chcete se cítit jako celebrita?

Vyrazte si proto s partnerem do sexshopu a vyberte tu nějakou hračku či prádélko. Už nákup samotný bude pro vás jistě vzrušující předehrou …

VIP Štír: Alain Delon

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V srpnu se budete cítit naladění na návštěvy kulturních akcí a na zábavu obecně, tím pádem vám už nezbude čas na plnění slibů a udělání si pořádku ve svých věcech.

Láska

S partnerem vám nyní více než jindy hrozí hádky a tahanice na téma úklid. Zamyslete se tedy nad sebou, zda není chyba na vaší straně, a pokuste si v klidu promluvit.

Zdraví

V rámci prevence potíží se zažíváním, které by mohly hrozit, volte lehkou stravu s množstvím zeleninových salátů, ovoce, čerstvých ryb a luštěnin.

Kariéra

Kvůli dovoleným se možná dostanete v práci do presu, který vám rozhodně nesvědčí. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu.

Chcete se cítit jako celebrita?

Vypěstujte si na balkoně vlastní mátu, připravte Mojito a pozvěte kamarádky na domácí koktejlový večírek.

VIP Střelec: Jiří Pomeje

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro vás je nyní spíš čas na odpočinek a dovolenou než na to něco aktivně řešit. Od problémů si dopřejte odstup, nic neuspěchejte.

Láska

V srpnu to bude ve vašem vztahu docela slušně skřípat a důvodem sporů může být rodina, která si ráda ještě přisadí.

Zdraví

Hlavně duševní nepohoda může být hlavní příčinou častých a vleklých bolestí hlavy. Snažte se uklidnit, nerozčilovat a nebrat si zbytečně věci osobně.

Kariéra

V práci je to o mnoho lepší než v soukromí. Jediné, na co si dejte pozor, je přílišné svěřování se kolegům a zatahování soukromých věcí tam, kam rozhodně nepatří.

Chcete se cítit jako celebrita?

Už je to skoro rok, co jste si pořádně popovídala s vaší nejmilejší kamarádkou? Zajděte si spolu na kafe, nebo rovnou vyrazte na holčičí víkend do lázní.

VIP Kozoroh: Iveta Bartošová

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať už se děje cokoliv, snažte se zůstat stát oběma nohama pevně na zemi. Ve svých soudech nespěchejte a dopřejte si čas.

Láska

I když jste si to dlouho nechtěli přiznat, láká vás nevěra a nebezpečně často se tímhle tématem v úvahách zabýváte.

Zdraví

Protože pohyb opravdu potřebujete, pojďte na to nejjednodušší možnou cestou. Vystupte z tramvaje o pár zastávek dřív a svižnou chůzí dojděte až do práce, stejně postupujte i odpoledne.

Kariéra

Pokud máte pocit, že vám jistojistě náleží ve firmě vyšší post, než zastáváte, zkuste nad tím ještě chvíli přemýšlet.

Chcete se cítit jako celebrita?

Dřete do úmoru, vyděláváte docela slušné peníze a ráda byste se za svoji píli odměnila. Co takhle konečně si pořídit tu (drahou) kabelku, o které přemýšlíte už nejmíň 5 let? Ano, jděte do toho!

VIP Vodnář: Bára Basiková

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V druhém prázdninovém měsíci se můžete cítit přecitlivělí. V jedné chvíli jste schopni obrovské lásky, o vteřinu později vás zaplaví nenávist.

Láska

Ve vztahu se nyní cítíte spokojení. Pokud partnerovi vysvětlíte, že toužíte hlavně po klidu a harmonii, jistě vám vyjde vstříc.

Zdraví

Cítíte-li, že vás zaplavuje únava, zvolněte. Vyberte si dovolenou, hodně spěte, nestresujte se a otevřete si nějakou pěknou novou knížku. Důležitá je pro vás i vyvážená strava.

Kariéra

Zvolněte a bude-li třeba, požádejte o pomoc kolegy či nadřízeného.

Chcete se cítit jako celebrita?

Znamení Ryb je přisuzována modrá, zelená a všechny jejich tóny. Naprostým módním hitem je nyní takzvaný odstín MINT, což je v podstatě barva mentolového bonbonu.

VIP Vodnář: Ivana Chýlková


Přečtěte si také