Videa

10. prosince 2014 12:50

Táňa Sáblíková

3 cestovatelská videa: Někdy to je opravdu extrém!

Nezastavujem, máme zpoždění! Tak to je realita v asijských zemích a je to opravdu zajímavá podívaná. Stejně jako cestování ve výtahu, který bývá opravdu přeplněný. Lidé v něm nemají zábrany a dovolí si opravdu hodně! To všechno i něco dalšího navíc vás dnes čeká v pravidelné dávce zábavy!

1. V jedné z nejoblíbenějších českých komedií vlak prostě nezastavuje, protože má zpoždění. Trochu bizar, ale Kocourkov není jen v Čechách, ale i v asijských zemích. I tam vlaky jen přibrzdí a lidé si musí naskočit. Ale co dělat s ženou, která se naskočit bojí?

2. Cestování ve výtahu je opravdu adrenalinovou záležitostí a opět – kde jinde než v Asii! Tam je muž schopen vyhodit kufřík s věcmi, svléknout si kalhoty, boty... a když se výtahové dveře stále nezavírají kvůli přetížení, neváhá šáhnout ženě do výstřihu...co z něj vytáhne? A odjedou nakonec?

3. Loučení je těžké, a tak když lidé zahlédli smutnou dívku, které akorát přítel nastoupil do autobusu a odjel, zmáčknou pomyslné tlačítko "přetáčet zpět" a pomalu začnou couvat a vracet čas zpět, aby se pár mohl ještě jednou rozloučit...

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také