Videa

22. února 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

Andrea a Jiří Pomeje: Neuvěříte, jak se seznámili! (Top Star video)

Každý pár má svůj příběh, jak to bylo. Láska na první pohled. Dlouhé udolávání nebo i náhoda může dva lidi svést dohromady a ti se pak stanou nerozlučnou jednotkou. A někdy to vyjde třeba až na třetí pokus.

Příběh Jířího a Adreji Pomeje patří k těm skoro pohádkovým.

Během několika málo let stihli nejen svatbu v exotické zemi, ale i miminko.

Jak pár řeší spory a hádky? “Moc nejsou a když už na ně dojde, řešíme je srdcem,” říká Jiří. Pár má podepsanou předmanželskou smlouvu. “Je to kvůli tomu, že já za sebou něco táhnu,” říká Jirka. Je to proto, že při opravdové lásce chce člověk chránit toho druhého,” dodává.

Pár se seznámil na Žofíně. Tehdy se Jiří Pomeje vsadil, že když vyhraje Týtý Michal David, skočí do Vltavy. A tak se 6. dubna ve 2 stupních Celsia koupal.

“Tehdy se mě jedna redaktorka ptala, jestli nemám vyhlédnutou nějakou nevěstu,” vypráví Jiří. “Bylo to tehdy úplně mimo mísu, říkal jsem si, že na to vůbec nemám myšlenky. Jenže za tou redaktorkou začalo vyskakovat jedno krásné stvoření a pokřikovalo: Tady, tady! Byla to Andrea a měla z toho neskutečnou legraci,” vzpomíná Jiří a Andrea se jen směje. A pak už od sebe neodešli. Než ale k něčemu došlo, trvalo to dlouhé dva měsíce. Ani s dítětem to pak nebylo jednoduché. Podívejte se!Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také