Videa

7. března 2015 12:50

Ivana Nádvorníková

Asterová hobluje svah: Milenci jí nic nenaučili!

Co dělají herečky, když potřebují opravdu vypnout a pořádně si odpočinout? Jedou si vyčistit hlavu na hory. Jitka Asterová zamířila do Jeseníků, kde jsou mimochodem místa s vůbec nejčistším vzduchem ve střední Evropě. A s sebou si vzala ty nejkratší lyže, které našla.

Přestože měla Jitka pětiletou lyžařskou pauzu, na svahu to rozhodně vidět nebylo. „Místní sjezdovka je akorát pro takové lyžaře, jako jsem například já,“ říká herečka.

Největší adrenalin prý zažívala nahoře na sedačce Prima vleku. Dolů už ale jela v pohodě – a naprosto suverénně. Ovšem její styl není nic moc. Proč? Jako bývalé krasobruslařce Jitce totiž lyžování zakazovali. Naučit herečku pořádně sjíždět svah se prý pak snažilo i několik jejích milenců. Žádný ale neuspěl! „Vždycky jsme se dřív rozešli, než se jim podařilo něco mě naučit,“ prozradila.

Jitka ze spolužačkami s DAMU okouzlovala muže už na školním lyžařském výcviku. „Hlavně jsme byly s Ivanou Chýlkovou pěkně namalované, takže nám to slušelo,“ směje se při vzpomínce na lyžařské začátky. Co ještě Jitka o svých slavných spolužácích a lyžařském výcviku prozradila, uvidíte ve videu.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také