Videa

8. února 2015 15:50

Ivana Nádvorníková

Bílá: Rum už nepiju, radši háčkuju!

Skupina Arakain slaví Kristova léta - celých 33 let totiž působí na hudební scéně. A právě před třiceti lety s nimi začínala zpívat i naše Slavice Lucie Bílá, která je také letošním hostem jejich turné.

A protože turné startuje už v pátek, v rockovém klubu na Žižkově se proto momentálně pilně zkouší.

„Arakain je moje první hudební láska. A jak se vždycky říkalo: Bílá s Arakainem začala a taky s nima skončí... tak tohle by mi teda vůbec nevadilo,“ říká zpěvačka.

Vždycky ve výročích spolupracujeme s bývalýma členama, a Lucka je nejváženější a nejslavnější. A zůstala s náma ve spojení celou dobu, co existujeme. Je to tedy spojení nejen muzikantský, ale i lidský,“ říká kapelník Arakainu. A vzpomíná, jak to tehdy bylo...

Lucka byla vždycky divočák. Kdysi s náma sdílela jednu šatnu, spala s náma po hotýlkách, tenkrát byla v koženejch hadrech a keckách, dneska chodí na kramflekách...“...líčí mě vizážistka a nepiju s nima rum, ale háčkuju v šatně ty svoje srdíčka,“ doplňuje zvesela Lucie Bílá, která se ke klukům vždycky ráda vrací. „Jestli mám na jevišti nějaký koule, tak je mám díky Arakainu!“ dodává.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také