Video VIP zprávy: Lucie Bílá bude zase vystupovat s Arakainem
Autor: archiv Video VIP zprávy: Lucie Bílá bude zase vystupovat s Arakainem

Bílá: Rum už nepiju, radši háčkuju!

nadvori. Publikováno: 08.02.2015
Skupina Arakain slaví Kristova léta - celých 33 let totiž působí na hudební scéně. A právě před třiceti lety s nimi začínala zpívat i naše Slavice Lucie Bílá, která je také letošním hostem jejich turné.

reklama

A protože turné startuje už v pátek, v rockovém klubu na Žižkově se proto momentálně pilně zkouší.

„Arakain je moje první hudební láska. A jak se vždycky říkalo: Bílá s Arakainem začala a taky s nima skončí... tak tohle by mi teda vůbec nevadilo,“ říká zpěvačka.

Vždycky ve výročích spolupracujeme s bývalýma členama, a Lucka je nejváženější a nejslavnější. A zůstala s náma ve spojení celou dobu, co existujeme. Je to tedy spojení nejen muzikantský, ale i lidský,“ říká kapelník Arakainu. A vzpomíná, jak to tehdy bylo...

Lucka byla vždycky divočák. Kdysi s náma sdílela jednu šatnu, spala s náma po hotýlkách, tenkrát byla v koženejch hadrech a keckách, dneska chodí na kramflekách...“...líčí mě vizážistka a nepiju s nima rum, ale háčkuju v šatně ty svoje srdíčka,“ doplňuje zvesela Lucie Bílá, která se ke klukům vždycky ráda vrací. „Jestli mám na jevišti nějaký koule, tak je mám díky Arakainu!“ dodává.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video VIP zprávy: Tahle dívka si dala fakt podivné jméno

Chápete to? Tahle Češka si dala jméno žraločí p*del!


Diddy

Slavní rappeři se porvali do krve. Kdo vyhrál a kdo skončil v nemocnici

Video VIP zprávy: Daniel Landa chystá další megaprojekt. A roli v něm hrají i menhiry!

Landa je pohan: Spolupracuje s menhiry!

Video VIP zprávy: Petr Kolář ani netušil, jaký malér zavěsí, když padal ze schodů na oslavě narozenin Milana Drobného a v ruce svíral pytlík s bílým práškem

Petr Kolář a kauza „PYTLÍK“. Co v něm má?

reklama