Videa

10. února 2015 13:24

Lucie Průchová

Ceny Grammy… Absolutní vítěz, módní prohřešky i neobvyklá vystoupení (VIDEO)

V noci z neděle na pondělí se v Los Angeles už po sedmapadesáté rozdávala prestižní hudební ocenění Grammy. Slavnostní večer zcela ovládl britský soulový zpěvák Sam Smith. Pokud jde o skandály, v této disciplíně nejvíc zabodovala Madonna. Ta na ceremonii odhalila svůj šestapadesátiletý zadek.

Srdcervoucí hit Stay with me (Zůstaň se mnou), vynesl teprve 22 letému Samu Smithovi absolutní vítězství. Odnesl si cenu za nejlepší píseň, nejlepší nahrávku, nejlepší popové album a kromě toho všeho se stal i objevem roku. Proměnil čtyři ze šesti nominací. Zpěvák, který se netají tím, že je homosexuál poděkoval svému bývalému příteli. Právě jejich rozchod byl totiž impulzem k napsání tohoto hitu.

Na pomyslné druhé místo se dostal Pharrell Williams se svou písní Happy, kterou určitě všichni moc dobře znáte. Tato skladba získala cenu za nejlepší videoklip. Během slavnostního večera vystoupilo několik umělců v nezvyklých duetech. Například Stevie Wonder se zpěvákem Usherem, Lady Gaga s Tonym Bennettem, Paul McCartney si zazpíval s Rihannou a Kanyem Westem.

Viděli jsme i spoustu krásných, vyzývavých, ale i méně povedených večerních rób.

Více informací v našich souvisejících článcích:

A ještě nesmí samozřejmě chybět módní policie:


Přečtěte si také