Videa

29. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Co dělá Vincent Navrátil s tou slepicí?

Herci ze seriálu Cesty domů jsou poměrně odvážní. Vzali kozy a slepice – a šli se s nimi vyfotit! Nejlépe vybaven na kooperaci s nevypočitatelnými hospodářskými zvířaty byl syn Veroniky Žilkové, herec Vincent Navrátil.

„Je to univerzální kufřík, který nosím pořád – mám v něm náhradní košili, šálu, hřeben... je to takovej kufříček poslední záchrany,“ vtipkoval Vincent. A jaký vztah má k domácím zvířatům? Jako správný Pražák. „Nikdy jsem neměl slepici v rukou a nikdy jsem si k nim nevybudoval žádný emocionální vztah,“ tvrdí.

„Focení se zvířaty je vždycky vtipné,“ svěřila se Andrea Kerestešová, která se pro změnu fotila s kozami. „Můžete pózovat jakkoli, ale stejně se jim nakonec musíte přizpůsobit,“ uznala nakonec a dodala, že kozy má ráda nejen svoje, ale i ty cizí! Koza je pozitivní zvíře. Když se na ni podíváte, vždycky se směje,“ zamyslela se a dodala, že kozy vždycky chtěla mít doma. Jenže ona sama se jim zřejmě moc nelíbila, a tak jí jedna z nich... pokadila kalhoty! Asi místo beránka, pro štěstí...

Vincentovi se „jeho“ slepice pomstila zase jinak. Strhla na sebe všechnu slávu! Podívejte se!

Pikoška na závěr: Vincent Navrátil momentálně studuje v Anglii a do Prahy létá, jen když natáčí některý z dalších dílů seriálu Cesty domů.

Iv

Podobné články

Další videa najdete zde.


Přečtěte si také