Videa

7. března 2015 15:50

Ivana Nádvorníková

Cože? Proč dělá slavná tenistka Suková psychiatra?

Naše bývalá tenisová hvězda, ženská světová jednička ve čtyřhře, držitelka čtrnácti Grand Slamů a majitelka dvou stříbrných olympijských medailí – Helena Suková – zcela zásadně změnila profesi. Na oslavě svých kulatin nám prozradila, proč se teď zabývá psychologií a psychiatrií.

Svérázný názor na radikální změnu profesní orientace slavné tenistky má i psychiatr Cimický. Právě on bývalou tenistku vzal pod svá křídla ve svém lékařském centru, je Heleně nová profese souzená datem narození. „Je narozená, jako já, 23. února. A guru psychiatrie, profesor Vondrášek, také,“ říká Helenin nový kolega.

„Sestra vždycky tíhla víc ke studiu, ve škole byla premiantka a myslím, že se v tomhle oboru našla. Je ráda, že může pomáhat druhým,“ říká Helenin bratr Cyril Suk. Jak se k nové profesti staví přímo bývalá tenistka? „Nedá se to srovnat s tím, když jsem hrála a vyhrávala za sebe,“ směje se Helena.

Oslavu svých kulatin pojala bývalá tenistka, která působí střídavě v Praze a Monaku, ve velkém stylu. „Řekla jsem si, že oslava mých padesátin bude tou poslední v mém životě,“ svěřila se.

Podívejte se, kdo všechno přišel (jedním z překvápek bylo i vystoupení Michala Davida) a co dostala za originální dary…

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek
Štítky oslava Michal David psychiatrie kulatiny tenista Praha psychiatr Monako tenistka profese Helena Suková Cyril Suk

Přečtěte si také