Videa

17. února 2015 19:50

Ivana Nádvorníková

Dáda, Felix a jejich vztah: Jak spolu dokázali vydržet? (Top star video)

Vztah je vysokou školou tolerance. Jak si ho udržet? Recept možná bude mít Dáda Patrasová s Felixem Slováčkem, kteří jsou spolu už neuvěřitelných 30 let.

Žádost o ruku proběhla tehdy u štědrovečerní večeře a rodiče Dády prý tehdy málem omdleli překvapením. Svatba jako taková pak proběhla na pražském Vyšehradě. Snubní prstýnky si tehdy novomanželé sice vyměnili, nicméně ani jeden z nich ho nenosí pravidelně. Felixovi vadí zlatý kroužek při hraní na saxofon, Dáda zase prstýnky ráda střídá.

Poprvé se budoucí manželé potkali na loretánském náměstí, kde tehdy Dáda bydlela. „A tam to také poprvé mezi námi proběhlo,“ utrousil Felix Slováček na téma prvního společného milování.

Jak se dali dohromady? Dáda se tehdy rozešla se svým tehdejším přítelem, byla smutná, a aby jí bylo veseleji, uspořádala doma mejdan. A právě na něj pozvala i Felixe, který všechno snědl, vypil, prohrabal se Dádinými dlouhohrajícími deskami, usnul – a už zůstal.

Poslední dobou se ale zdá, že manželství Dády a Felixe je plné skandálů. Možná ale po několikaletém manželství jen zažehli novou jiskru. Vzájemná přitažlivost z něj ale rozhodně nezmizela. Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také