Videa

25. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

Dcera Patrasové režíruje. Koukněte se jak!

Herečce Dagmar Patrasové (56), která v mládí oslňovala v seriálech Návštěvníci a Arabela, vyrostla doma zdatná konkurence. Dcera Anna Slováčková (17) už také hraje a navíc i sama režíruje.

Sice jde zatím o amatérská videa, ale už teď s nimi na internetu slaví úspěch. Nejnověji natočila parodii na proslulou upírskou ságu Stmívání. „Věnuje se tomu s kamarádkou Maruškou Hladkou už půl roku. Sehnaly asi čtyřicet herců, zajistily kostýmy a celé to zrežírovaly,“ pyšní se její máma. Sama Anna si v klipu zahrála hlavní hrdinku Bellu.

Kvůli větší podobnosti s herečkou Kristen Stewart si dokonce ztmavila své blond vlasy. S podobným projektem už sice přišla skupina amerických teenagerů, které si říkají Hillywood Show, ale Anička prý měla tento nápad daleko dřív. Jen nesehnala prostředky na jeho realizaci. „Všichni herci, kteří se na tom podíleli, jsou skvělí. Mají i úžasného představitele upíra Edwarda. Je o hodně hezčí než originál,“ doplňuje Dáda.

Různých videoklipů natočily Anna s Marií pod názvem Sushi Clips už celou řadu. Ve většině Anička sama hraje i zpívá. Režírování je ale zatím jen její koníček, i když by se mu ráda jednou věnovala profesionálně. Zatím však na pražské konzervatoři studuje populární zpěv.

-kon-

Sdílejte článek

Přečtěte si také