návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

Drogy. Sex. Co na Kolářova extempore říká přítelkyně Lenka?

Zpěvák Petr Kolář je poslední dobou velký smolař. Málokdo má totiž takový pech, aby ho média načapala v tak choulostivých situacích jako právě jeho. Čert a novináři totiž nikdy nespí!
Vydáno: 06.02.2015
Video VIP zprávy: Petr Kolář vysvětluje svoje průšvihy
Autor: archiv Video VIP zprávy: Petr Kolář vysvětluje svoje průšvihy

Před několika týdny Koláře fotografové nafotili při opileckém pádu ze schodů s pytlíkem drog v ruce. Pár dní nato ho zase načapali, jak v jednom pražském baru osahává ňadra a rozkrok své kamarádky. Jak se na kauzy, které plnily titulní stránky novin, dívá sám zpěvák, a co na ně říká jeho přítelkyně a děti?

„To jsou prostě spontánní věci a náhodou se takovýho něco stane a jsou tam média… a ještě dělají, že jsou někde schovaní. Ale co se dá dělat, k našemu životnímu stylu to prostě patří,“ říká Petr.

K problémům se ale umí postavit jako chlap. A tak se po jakékoli kauze postaví přímo před novináře a vysvětluje. „Tak se to aspoň všechno rychle vyřeší a uklidní,“ rozumuje rocker.

Jak se k neposlušným rukám, které bloudily po těle jiné ženy, staví Kolářova přítelkyně Lenka? „Lenka je světice. Ale zná mě a ví, že jsem člověk, který je v pohodě. A taky ví, že nejsem v jádru zlej,“ obhahuje rocker sebe – i ji.

Petr Kolář není zrovna dokonalý a příkladný otec, ale svým třem dětem se snaží dělat toho nejlepšího tátu. „Já se snažím a ony vědí, co k nim cítím,“ dodává rocker.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video VIP zprávy: Petr Kolář ani netušil, jaký malér zavěsí, když padal ze schodů na oslavě narozenin Milana Drobného a v ruce svíral pytlík s bílým práškem

Petr Kolář a kauza „PYTLÍK“. Co v něm má?


Video VIP zprávy: Petr Kolář je ve zmatku: Co si počne se třemi ženami najednou?

Kolář skřípe zuby: Zvládne tři ženské?

Borat si nezahraje legendárního Freddieho Mercuryho

Článek je zařazen v: drogy , kauza , Petr Kolář , rocker , novinář

reklama