Videa

6. února 2015 09:50

Ivana Nádvorníková

Drogy. Sex. Co na Kolářova extempore říká přítelkyně Lenka?

Zpěvák Petr Kolář je poslední dobou velký smolař. Málokdo má totiž takový pech, aby ho média načapala v tak choulostivých situacích jako právě jeho. Čert a novináři totiž nikdy nespí!

Před několika týdny Koláře fotografové nafotili při opileckém pádu ze schodů s pytlíkem drog v ruce. Pár dní nato ho zase načapali, jak v jednom pražském baru osahává ňadra a rozkrok své kamarádky. Jak se na kauzy, které plnily titulní stránky novin, dívá sám zpěvák, a co na ně říká jeho přítelkyně a děti?

„To jsou prostě spontánní věci a náhodou se takovýho něco stane a jsou tam média… a ještě dělají, že jsou někde schovaní. Ale co se dá dělat, k našemu životnímu stylu to prostě patří,“ říká Petr.

K problémům se ale umí postavit jako chlap. A tak se po jakékoli kauze postaví přímo před novináře a vysvětluje. „Tak se to aspoň všechno rychle vyřeší a uklidní,“ rozumuje rocker.

Jak se k neposlušným rukám, které bloudily po těle jiné ženy, staví Kolářova přítelkyně Lenka? „Lenka je světice. Ale zná mě a ví, že jsem člověk, který je v pohodě. A taky ví, že nejsem v jádru zlej,“ obhahuje rocker sebe – i ji.

Petr Kolář není zrovna dokonalý a příkladný otec, ale svým třem dětem se snaží dělat toho nejlepšího tátu. „Já se snažím a ony vědí, co k nim cítím,“ dodává rocker.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také