Videa

27. února 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Drsňačka Jílková: Vdaná po 12 letech! Top Star video

Míšu Jílkovou budete znát hlavně jako drsnou moderátorku z nejrůznějších diskuzních arén, kde se střetávají politici s nespokojenými voliči i lidé s naprosto odlišnými názory na cokoli. Míša je ale jemná bytost, která si za poslední roky prošla osobním peklem poté, co si zlomila pátý krční obratel.

Míša politiky kočíruje, usměrňuje, a někdy musí opravdu rázně zakročit. Jenže moderátorka nemá jen tuhle drsnou - vlastně jen mediálně drsnou - tvář. Může z ní být také milá, křehká a nevinná nevěsta, chápající matka a poslední dobou - i vzorná manželka.

Dceři Marušce se maminčina práce zdá moc těžká. V jejích stopách by jít za žádnou cenu nechtěla, Míša je totiž rozhodnutá stát se doktorkou a má na to dobře našlápnuto. Na vysvědčení totiž měla samé jedničky. “Jsem na ní pyšná,” říká Míša a vysvětluje, proč Maruška nechce být moderátorkou.

“Maruška vidí ty stresy, to, co diváci nevidí,” dodává Míša Jílková. “Diváci už vidí jen tu takzvanou třešinku na dortu.”

Poté, co si Míša zlomila pátý bederní obratel, nastalo peklo. “Nemohla jsem se sama umýt, ani si dojít na toaletu. V takových chvílích člověk naprosto přehodnotí svůj život,” svěřuje se moderátorka, o kterou se v těžkých měsících staral manžel, otec a matka.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také