Videa

18. února 2015 14:50

Ivana Nádvorníková

Jágr a jeho nejlepší příspěvek na FB: „Končím?!?“

Když Jaromír Jágr vystaví svoje selfíčko, tak se na sociálních sítích dějí věci. Nejlepší český hokejista napíše na svůj profil třeba jen dobré ráno a hned se jeho příspěvek líbí desítkám tisíc lidí.

Teď například vystavil na Facebook společnou fotografii s Tomášem Plekancem s tím, že komentář s nejvíce lajky dosadí do obrázku. Jágr si přízně svých fanoušků váží a velmi aktivně s nimi komunikuje. Sem tam pro ně udělá i velmi zábavnou soutěž.

Video, v němž „hokejové rodině“ předvedl svůj náročný trénink, sdílelo víc než 10 000 lidí. Jaromír nechává často fanoušky nahlédnout i jinam než do tréninku. Jeden z komentářů, kde se svěřil s tím, že vlastně neví, jestli mu všechna ta dřina okolo hokeje ještě pořád stojí za to, nasbíral neuvěřitelných 107 000 lajků. Podívejte se, který.

Iv

Kdo je Jaromír Jágr:

Jaromír Jágr (* 15. února 1972, Kladno) je český hokejový útočník hrající za klub New Jersey Devils v NHL. Dříve působil v amerických klubech Pittsburgh Penguins, Washington Capitals, New York Rangers, Philadelphia Flyers, Dallas Stars a Boston Bruins, několik let hrál v ruském týmu Avangard Omsk. V Česku je spjatý s kladenským klubem, jehož je od roku 2011 většinovým majitelem. S českou reprezentací vyhrál olympijský hokejový turnaj i mistrovství světa. Je obrovskou osobností v oblasti sportu a řadí se mezi nejlepší hokejové hráče všech dob.

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také