Videa

19. února 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Jákl při natáčení sex scén: Jste moc něžní!

Už za 8 dní odstartuje všemi napjatě očekávaný film Petra Jákla – Ghoul. Film je inspirován skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie a byl natočen ve 3D jako jediný tohoto žánru u nás.

„Pro tenhle projekt jsem se rozhodl na poslední chvíli – v angličtině,“ svěřuje se Petr Jákl. Jeho poslední počin – snímek Kajínek – byl přijatý s nadšením, a tak z neúspěchu nemá strach ani tentokrát. „Snažím se už na nic nemyslet. Je pár dnů do premiéry a teď už to bude jen na divácích.“

Petr Jákl se dokonce ukázal v roli instruktora postelových scén, ve kterých byli zahraniční herci nejspíš příliš něžní. „Musel jsem s nimi hodně komunikovat, jakým způsobem to chci, i když mi to bylo chvíli docela nepříjemné. Sdělil jsem jim i nějaké fígle, ale ty tam nebudou,“ dodává.

Iv

Premiéra snímku bude na 26. února.

TIP Prima-Style.cz: V březnu se do kin chystá další český film - Vybíjená. Příběh spolužáků, kteří se setkaní na třídním srazu natočil režisér Petr Nikolaev a má hvězdné herecké obsazení. Objeví se v něm Simona Krainová, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Ondřej Sokol, Richard Genzer, Michal Suchánek i další.

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také