Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kdo poroučí v domácnosti Petra Jandy? (Top Star video)

nadvori. Publikováno: 01.03.2015
Co myslíte? Vládnou v domácnosti Petra Jandy ženy, nebo nenechá něžné pohlaví cloumat svým majestátem?

reklama

„Na svoje malé děti jsem opravdu pyšný. Minulý týden jsme byli se starší dcerkou u zápisu. Dcera byla obrovsky nervózní z toho, jak moc se do školy těšila. Dokonce ani nepoznala trojúhelník,“ prozradil Petr Janda a dodal, že z tohoto faktu tedy byli se ženou Alicí trochu vedle, protože právě tohle malou dcerku samozřejmě učili.

Mladší, dvouapůlletá Rozárka je domácí mazlíček. „Vůbec mi ten zrychlený režim okolo malých dětí nevadí. Kamarádi v mém věku se podivují, jak to všechno vůbec můžu zvládnout, a já jsem v úplném klidu a šťastný,“ prozrazuje rocker.

V rodině Petra Jandy je už několik let neuvěřitelná spousta hraček. „Tak tohle je jediné, co fakt nedávám,“ říká leader Olympicu. „Nechci už nic kupovat. Je toho tolik... už nám to doma překáží. Přes obývák se ani pro samé hračky nedá projít,“ svěřuje se.

Petr o sobě říká, že je hodný a laskavý otec. Tvrdého rockera v něm můžete hledat teď nejvíc v jeho deskách – v minulosti. „Syn mi zemřel, žena... měl jsem dvacet velmi neurovnaných let,“ zavzpomínal Petr Janda s tím, že teď mu v životě svítí slunce a tím, že je obklopen láskou, už ani drsný být neumí.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Dalibor Janda má svérázné názory na ženy

Proč má Dalibor Janda rád ploché mlčenlivé ženy? (Top Star video)

Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování

Tetování z lásky: Největší blbost, kterou dělají i známé osobnosti!

Video VIP zprávy: Lukáš Vaculík jako James Bond a Andrea Kerestešová jako Bond Girl. Jak se vám líbí?

Bond, nebo Vaculík? Který se vám líbí víc?

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Když musíš, tak musíš. Pro Hulka a spol. to platí taky

Tajný život superhrdinů: Takhle jste je ještě nikdy neviděli

Další videa najdete ZDE.

reklama