Videa

1. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Kdo poroučí v domácnosti Petra Jandy? (Top Star video)

Co myslíte? Vládnou v domácnosti Petra Jandy ženy, nebo nenechá něžné pohlaví cloumat svým majestátem?

„Na svoje malé děti jsem opravdu pyšný. Minulý týden jsme byli se starší dcerkou u zápisu. Dcera byla obrovsky nervózní z toho, jak moc se do školy těšila. Dokonce ani nepoznala trojúhelník,“ prozradil Petr Janda a dodal, že z tohoto faktu tedy byli se ženou Alicí trochu vedle, protože právě tohle malou dcerku samozřejmě učili.

Mladší, dvouapůlletá Rozárka je domácí mazlíček. „Vůbec mi ten zrychlený režim okolo malých dětí nevadí. Kamarádi v mém věku se podivují, jak to všechno vůbec můžu zvládnout, a já jsem v úplném klidu a šťastný,“ prozrazuje rocker.

V rodině Petra Jandy je už několik let neuvěřitelná spousta hraček. „Tak tohle je jediné, co fakt nedávám,“ říká leader Olympicu. „Nechci už nic kupovat. Je toho tolik... už nám to doma překáží. Přes obývák se ani pro samé hračky nedá projít,“ svěřuje se.

Petr o sobě říká, že je hodný a laskavý otec. Tvrdého rockera v něm můžete hledat teď nejvíc v jeho deskách – v minulosti. „Syn mi zemřel, žena... měl jsem dvacet velmi neurovnaných let,“ zavzpomínal Petr Janda s tím, že teď mu v životě svítí slunce a tím, že je obklopen láskou, už ani drsný být neumí.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také