Videa

31. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Leoš Mareš: Petro, tohle není KONEC!

Kolik rozchodů a opětovných návratů ohlásili moderátor Leoš Mareš a modelka Petra Faltýnová za tři roky svého vztahu, snad nejde ani spočítat. Poslední rozlučka byla začátkem února. Teď máme konec března a všechno je zase jinak.

Pár se objevil ruku v ruce v jednom pražském baru a společně byli i na slavnostním večeru České Miss.

Pár se nejdřív nechtěl k opětovnému návratu vyjadřovat, ale nakonec Leoš přece jen „kápnul božskou“. „Mé srdce patří Petře Faltýnové,“ řekl přímo na kameru a dodal, že tedy jeho přítomnost s ní je tedy v baru naprosto logická. A stejně se vyjádřil ke vzájemným neustálým rozchodům i návratům i v miniduelu, který předcházel slavnostnímu večeru České Miss. „Nějak na tom pracujeme, ale myslím, že je to správný krok,“ řekl Leoš Mareš.

Copak se mezi těmi dvěmi stalo? Ještě před měsícem totiž Petra tvrdila, že jejich rozchod je definitivní („prostě jsem se rozhodla jít jinou cestou“) a dokonce si chtěla na klinice nechat odstranit tetování, které mají s Leošem společné. V Americe si užívala románek s místním milionářem, Leoš zase hledal zapomnění v náručí jedné z letošních finalistek České Miss. A ani jeden z nich ještě není rozvedený se svým partnerem. To je tedy vztah!

Iv

Další videa najdete zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také