Videa

22. července 2013 11:20

Dagmar Dandová

Miss Kovandová má nové uši!

Sotva získají titul královny krásy, chtějí být ještě krásnější a dokonalejší. A tak časem přijdou na řadu kosmetické zákroky nejrůznějšího druhu. Česká Miss World pro rok 2013 Lucie Kovandová se rozhodla dát jednou provždy sbohem svým odstávajícím uším.

Podstoupila jste plastickou operaci odstávajících ušních boltců, co vás k tomu vedlo?

Ten drobný zákrok jsem si přála už dlouho. Naučila jsem se uši dlouhými vlasy maskovat, ale na světové soutěži chci působit co nejsebevědoměji a neřešit, jestli mi jsou nebo nejsou uši vidět. Blížící se soutěž byl důvod, proč jsem se rozhodla do toho jít teď, ale určitě bych to řešila tak jako tak.

Bála jste se zákroku?

Ze začátku ano, ale po konzultaci s panem doktorem Urbanem, který mi vše pečlivě vysvětlil, jsem strach už neměla a jen se těšila.

Jak se nyní cítíte? A myslíte, že si toho lidé všimnou?

Teď se cítím skvěle, stále si v hlavě představuji, jaký to bude, až sundám obvaz a konečně si v klidu udělám culík nebo drdol a vyjdu do společnosti. Už se těším, že nebudu muset odstávající uši řešit. Zda si toho někdo všimne? Netuším, myslím ale, že mí blízcí určitě ano. Koneckonců věděli, že jdu na tuto nenáročnou operaci a rozhodně si všimnou, když už nebudu brblat, že bych si ráda udělala culík.

Jak se vám daří v profesním životě?

Daří se mi velice dobře. Dělám to, co mě baví a naplňuje. Jsem za to nesmírně ráda. V současné době mám milé povinnosti především s přípravou na Miss World, která se bude konat v Indonésii. Odlétám už 2. září.

Jak se připravujete na Miss World?

Především chodím na konverzaci s rodilým mluvčím a snažím se zdokonalovat anglický jazyk. I když jsem z angličtiny maturovala, chce to ještě trénink. Připravuji materiály, které všechny soutěžící posílají na Miss World jako je "zdravicí" video nebo materiály pro webové stránky. Také teď čím dál tím častějí měním auto za procházky a v jídle jsem se taky trošičku uskromnila. Místo abych se najedla v jedenáct večer, povečeřím už v šest (smích).

-dad-


Přečtěte si také