Videa

5. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Moderátorka Monika Leová: Horor na cestách!

Moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová je poloviční Vietnamka. Do země, kde žije velká část její rodiny, se zatím podívala třikrát v životě. Ze své poslední cesty do Vietnamu, která byla tentokrát pěkně hororová, se vrátila právě teď a nám exkluzivně poskytla svůj video deníček.

Cestou tam se totiž zkazilo počasí, a tak Monika strávila celé 3 hodiny na letišti v Moskvě. „Spala jsem na podlaze. To by ani tak nevadilo, horší bylo, že skoro nikdo neuměl anglicky, a tak se s lidmi nedalo domluvit,“ posteskla si známá moderátorka.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo, a tak se po pěti dlouhých letech mohla setkat se svou početnou vietnamskou rodinou. „Je to zvláštní. Na jednu stranu jsou to příbuzní, na druhou stranu trochu cizí lidé. Moc se s nimi nevídáte a taky domluva je horší,“ svěřila se moderátorka. Tatínek totiž ji, ani její dva sourozence nikdy neučil vietnamsky.

Monika se ve Vietnamu cítila dobře, ale jak sama dodává, i když je poloviční Vietnamka, působí v zemi svého otce tak trochu exoticky. „Jsem například moc vysoká,“ dodává. S rodinou taky oslavila příchod nového čínského roku dřevěné kozy. Podívejte se, co všechno ještě Monika ve Vietnamu zažila. Autentické záběry právě teď a tady!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také