Vlna euforie se po několika dnech proměnila v slzy a zoufalství
Vlna euforie se po několika dnech proměnila v slzy a zoufalství

Muž, který minulý týden nabral moč ze záchodu, aby zjistil, zda je jeho žena těhotná, potvrdil smutnou zprávu: Manželka potratila

lenizajicova. Publikováno: 10.08.2015
Minulý týden jsme vás informovali o mladém Američanovi, který zjistil, že je jeho žena těhotná, poté, co nabral moč ze záchodové mísy. Sam se zkrátka nemohl dočkat dalšího potomka, a tak nabral vodu z toalety, do které dal těhotenský test. Video se ihned stalo hitem internetu.

reklama

O víkendu se však vše změnilo. Sam totiž potvrdil, že jeho manželka potratila. Pár má společně již dvě děti. Dalšího potomka si velice přáli, bohužel karty osudu byly rozdány zcela jinak.

Původní článek zde:

Sam věděl, že jeho žena Nia chodí v noci na toaletu a nesplachuje, aby nevzbudila jejich dvě malé děti. Takže ráno přišel do koupelny, zjistil, že Nia (naštěstí) nespláchla, a udělal jí těhotenský test, aniž by o tom věděla!

testzezáchoda1 Foto:

Sam Niu opravdu překvapil.

Když se ukázalo, že je test pozitivní, šel překvapit Niu ke snídani! Nejdřív si myslela, že je to vtip, ale pak test viděla a zjistila, jak se Sam dostal k výsledku, který pár nadchl, skrze záchodovou mísu.

testzezáchodu4 Foto:

Video si získalo za dva dny od zveřejnění skoro čtyři miliony zhlédnutí!

 

 


reklama