Herec Vladimír Kratina s rodinou.
Autor: Jiří Janoušek Herec Vladimír Kratina s rodinou.

Nový seriál Cesty z domu: Vladimír Kratina začínal ve sklepě

dandovd. Publikováno: 09.09.2013
Přinášíme vám nový seriál Cesty z domu (samozřejmě inspirovaný úspěšným seriálem Cesty domů II:-), ve kterém se dozvíte, kdy celebrity poprvé odešly z domova a začaly bydlet ve vlastním domě či bytě. Jako první se nám svěřil charismatický Vladimír Kratina.

reklama

Herec Vladimír Kratina (61) vzpomínal na těžké začátky v Praze, kdy musel bydlet ve sklepě, kde byla občas mlha. Také zmínil, jaké zážitky měli jeho herečtí kolegové a proč musel lézt Jiří Zahajský po požárním žebříku. Chcete vědět, proč mu létaly papíry po Vysočanech a kde rád "béká"?

Podívejte se na naše video.

Mohlo by vás zajímat:

Vladimír Kratina je jednou z hereckých hvězd nové řady seriálu Cesty domů II, kterou můžete vídat vždy v pondělí a ve středu na Primě od 20.15. Podrobnosti k seriálu včetně praktického Průvodce vztahy najdete ZDE.

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová zpovídala scenáristy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů- scénáristi
200. díl Cest domů - na pořádné oslavě samozřejmě nemohl chybět dort

VIDEO z večírku seriálu Cesty domů II. Mrkněte, jak hvězdy debužírovaly

Dívčí půvab věku navzdory

Veronika Freimanová: Díky dceři si připadá jako slepice

reklama