Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Opuštěný Podhůrský: Chci, aby mi Ilona v rodině zůstala!

nadvori. Publikováno: 09.03.2015
Zdeněk Podhůrský si asi Valentýna moc neužil. Po letech je sám. Rozchod asi mnohé překvapil, vždyť ještě loni mluvil o svatbě!

reklama

Zdeněk Podhůrský se s Ilonou Andrejsovou seznámil na charitativní akci na podporu dětských domovů. S Iloninou pomocí tehdy vyhrál soutěž v pojídání koláčků. Zdeněk pak krásnou mladou dívku pozval na večeři a to byl začátek vztahu, který teď bohužel téměř po osmi letech končí rozchodem.

Zdeněk s Ilonou sice stále ještě bydlí, ale to je tak všechno. Ilona už má svůj byt a brzy se bude stěhovat do vlastního.

„Dostali jsme do bodu, kdy jsme si řekli, že už jsme vlastně jen takoví kamarádi a že nemá smysl bydlet spolu,“ svěřuje se herec. "Dospěli jsme k tomuhle rozhodnutí před časem. Každý jdeme jinou cestou, máme jiné zájmy, tak je zbytečné, abychom se takhle trápili,“ dodává a říká, že Ilonu má sice rád, ale jejich vztah se změnil v kamarádství.

Jsou na vině jejich rozchodu děti? Tedy spíš jejich neexistence ve vztahu? „Já bych se dětem nebránil, ale myslím, že jsme oba dva tak nějak podvědomě tušili, že by to nebylo ono,“ říká Zdeněk a dodává, že je mu teď bez Ilony smutno. Zvlášť, když vidí fotky z doby, kdy byli spolu a kdy je to spolu bavilo.

Zdeněk smutek zahání prací a Ilona? Podívejte se, proč Podhůrský chce, aby Ilona v jeho rodině zůstala i po rozchodu.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Sen každého muže. Garáž v obýváku

Návštěva: To snad ne! Zdeněk Podhůrský má motorku až v obýváku


Video VIP zprávy: Zdeňka Podhůrského neprávem nařkli, je na něj uvalená exekuce

Zdeněk Podhůrský: Exekuce!?

Olga Lounová byla v Americe přepadená

Zlý (americký) sen Olgy Lounové (TOP STAR video)

Další videa najdete ZDE.

reklama