Videa

5. února 2015 15:24

Lucie Průchová

Osamocená Petra Faltýnová se vrátila z Ameriky. Co, nebo kdo je důvodem návratu?

Přiznáváme se dobrovolně, že v rozchodech a shledáních Petry s Leošem se už dokonale ztrácíme. Ale vzhledem k tomu, že se o aktuálním dění ve vztahu zmiňuje veřejně prakticky výhradně jen Leoš, rozhodli jsme se pustit ke slovu také Petru. Vám teď rozhovor s Petrou přinášíme, tak jak to tedy je?!

Jak už jsme vás před časem informovali, vztah Leoše Mareše a Petry Faltýnové už je minulostí.

Leoš tuto skutečnost zveřejnil na svém instagramu k jejich společné fotce přibližně před týdnem.

Petra, která žije přechodně v USA se teď na pár dnů vrátila do Čech a přiznala nám, že je to úplně jinak. Už je to prý delší dobu, co spolu nejsou, přibližně měsíc. Také nám řekla, že jsou s tím oba v pohodě a důvodem je prý to, že ona se rozhodla jít jinou cestou. Tak kdo komu dal tedy "kopačky"?!

Do Čech Petra přiletěla hlavně kvůli své dceři, která tady chodí do školy, ale také kvůli svému strachu z rakoviny kůže. Faltýnová tráví hodně času ve slunném Miami a proto se rozhodla, že zimní měsíce jsou vhodné pro kontrolu mateřských znamének.

Ale nebyla to jen znaménka, co konzultovala s paní doktorkou. Řeč přišla i na tetování, které si nechali společně s Leošem vytetovat na zápěstí jako důkaz své lásky.

Uvidíme, jak to s ním dopadne, jestli časem zmizí jako Leoš nebo se změní na něco úplně jiného...

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také