Videa

19. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Pauhofová bude hrát kontroverzní Baarovou: „Její city naprosto chápu!"

Projekt, o kterém se hodně mluví – to je připravovaný film o Lídě Baarové. První klapka pod režijní taktovkou Filipa Renče proběhne už v dubnu. Hlavní roli slavné prvorepublikové herečky dostala slovenská kráska Tatiana Pauhofová.

Zahrát si Lídu Baarovou je pro Táňu velká výzva, takže se na tuhle roli velice pečlivě připravuje. „Snažím se sehnat si o Baarové všechny dostupné informace, prostě ji celou do sebe nasát,“ říká Táňa, pro kterou je herečka inspirativní hlavně díky svojí vnitřní síle. „Co všechno si musela prožít, to je opravdu síla. Ona vstávala jako fénix z popela,“ dodává Táňa

Na první pohled si herečky moc podobné nejsou, něco ale přece jen mají společného. „Jsme oddané své práci a snažíme se k ní přistupovat co nejvíc zodpovědně,“ říká.

Nebude se jednat o životopisný film, snímek bude mapovat jen to období, kdy měla herečka milostný poměr s Josefem Goebbelsem. „Dokážu si představit, že byla okouzlená a zamilovaná. Nepochopila bych spíš, kdyby v tom vztahu láska nebyla,“ říká o kontroverzním vztahu slavné umělkyně její filmová představitelka. A jak to má Táňa se svým vlastním vztahem? To také prozradila. Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také