Videa

17. října 2014 12:00

Ivana Nádvorníková

Pohřeb Pavla Landovského skončil. Havlové se udělalo špatně, museli ji vyvést! (Exkluzivní fotogalerie!)

Právě dnes se na pražském Karlově náměstí v kostele sv. Ignáce koná poslední rozloučení s nenadále zesnulým hercem Pavlem Landovským. Herec zemřel nečekaně minulý pátek, bylo mu 78 let.

Smuteční obřad probíhá za velkého utajení. Ze známých osobností se na Karlově náměstí před kostelem zatím objevil bývalý ministr Svoboda, zpěvačka Marie Rottrová a písničkář Jan Vodňanský. Chvíli po nich přišel vzdát Pavlu Landovskému poslední poctu herci Bolek Polívka, Jana Šulcová a Vladimír Kratina.

Oblíbená Popelka Libuše Šafránková si dávala obrovský pozor, aby jí někdo z fotografů nevyfotil, takže z auta, které ji přivezlo, skočila do kostela téměř šipku.

Na obřadu nechyběla ani Dagmar Havlová. Té se ovšem udělalo v průběhu smutečního obřadu nevolno, takže musela pohřeb opustit ještě před koncem.

Po skončení oficiální části posledního rozloučení s hercem v kostele šelprůvod za Landovského rakví z kostela Svatého Ignáce na Novoměstskou radnici. Smutný průvod kromě všech výše zmíněných osobností doplnila ještě Herečka Regina Rázlová, režisérka Olga Sommerová, Jan Hřebejk a Jan Kačer.

Mohlo by vás ještě zajímat:


Přečtěte si také